Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Néznétek egy kutyákkal foglalk...

Néznétek egy kutyákkal foglalkozó youtube csatornát?

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom valami hasonlón. Nem igazán ismerek ilyen témájú csatornákat, ezért kérdezem, hogy érdekelne-e valakit. Beszélgetős, témakifejtős videók (pl. etetés, kutya lakásban vs udvaron, szaporítós kérdés...), sétálós vlog, kutyakiállítások, rendezvények, sportok, tanítás, kutyafelszerelés bemutatók/tesztek stb. ezek a témák jutottak eddig eszembe.

2018. febr. 24. 23:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen nézném! Ha van kedved, vágj bele! Szeretem a vlog típusú videókat. :)
2018. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelne, de ettől még jó ötlet.

Persze, csak ha tényleg értesz hozzá és bevonsz olyanokat, akiknek ez a szakmájuk. Pl elvinnéd a kutyád kutyaiskolába, ott esetleg az oktatót meg mini interview-olnád. Saját tapasztalat és személyes tartalom is jöhet, de lehessen belőle tanulni.

2018. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Hú, köszi :D Ez az interview dolog jó ötlet, tetszik! Szívesen csinálnék hasonlókat, állatorvosokkal, tenyésztőkkel is akár.

Olyan szempontból laikus vagyok, hogy nincs kutyakiképző ,állatorvos... végzettségem, viszont vannak kutyáim már évek óta. Nemrég került hozzám az első, akit már tudatosan választottam, és teljes mértékben az én felelősségem, így kicsit olyan érzés, mintha első kutyás lennék. Állandóan velük kapcsolatos oldalakat, csoportokat, könyveket olvasok, és ha beszélnék egy témáról, akkor mindenképp informálódnék mielőtt hülyeséget mondok.

Sokszor látom videósoknál, akiknek kutyája vagy cicája van, hogy nagyon szeretik látni őket a nézők, és én is szívesen bemutatnám az én kutyusomat, hiszen nekem is jó lenne visszanézni, ahogy fejlődik. Tervezünk menni kiállításokra, és szeretnék vele minél több dolgot kipróbálni, de "unalmasabb" hétköznapokra, ha sokáig nincs semmi extra történés, akkor jöhetnének ezek a beszélgetős dolgok is.

Először blogban gondolkodtam, de úgy vettem észre, hogy ma már nem olyan népszerű forma.

2018. febr. 25. 11:30
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok időd van, akkor lehetne párhuzamosan blog és youtube csatorna. :)
2018. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Az Ebugatta ugyanezt csinálja, több éve működik, most már pakolnak fel youtubera videókat régi és friss adásokról is. Régebben ATVn, aztán ECHO tvn ment. Rengeteg rendezvényen, kiállításon és tenyésztőknél voltak forgatni, valamint nagyobb áruházakban, hogy mit vegyél a kölyök kutyádnak stb. Vagy a kutya helyes táplálása. Valamint több állatorvossal, kozmetikussal, táp gyártóval, MEOEval és kutyaiskolákkal vannak kapcsolatban. Próbáld meg, ha gondolod, de az ötleted nem egyedi.
2018. febr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Igen, ismerem az Ebugattát is :) Bár én kicsit másként gondoltam, nem állítom, hogy egyedi. Viszont koránt sem olyan telített a piaca mint mondjuk a beauty kategóriának. Én személyesebb dolgot képzeltem el, főként a mi életünkről szólna, az interjús dolgok inkább később jönnének ha belekezdek.

Nyerses a kutyusom, ezzel kapcsolatos tévhiteket is szívesen eloszlatnék. Lehetne látni, hogy milyen hatással van hosszú távon egy kutyára ez a dolog, mik az előnyei, nehézségei. Ha jól tudom az Ebugatta elég táp orientált.

2018. febr. 25. 14:13
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak ebből nehogy vitát generálj és sokan elforduljanak tőled.

Amúgy is nagy az ellentét BARF és a táp pártiak között. Kutyámnak nem jött be a BARF, nem is térnénk vissza rá. A másik kutya nem rág, csak nyel, keresztbe fordult a szájpadlásán a csontos hús, fogzománccal együtt jött le, mehettünk vele az orvoshoz..

Helyedben 1 videóban bemutatnám mindkettő változatot, de úgymond pártatlan hangvételben, vagyis nem tukmálósan. Hajrá

2018. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Juj, sajnálom a kutyusodat :(

Utálom a veszekedést, szóval ez jó kihívás lenne. Nem vagyok táp ellenes egyébként, sok embernek nem is való a nyers, időigényes és odafigyeléssel kell összeállítani. Nem mindenkinek van erre kapacitása, amit meg tudok érteni teljesen, és vannak nagyon jó tápok is. Egy pro és kontra dolog talán érdekes lenne a témában. Nekünk sem könnyű, mert "vidéken" elég macerás tud lenni a beszerzés, és nem is a legolcsóbb sokszor. Viszont vannak vitathatatlan előnyei. De akkor a többit majd a videóban :D lehet, hogy tényleg belekezdek, rengeteg ötletem támadt :)

2018. febr. 25. 21:31
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha színvonalas, akkor igen, nézném. Egyébként arra számíts, hogy az ilyen véleménykutatások nem tükrözik a valóságot, kb. az igennel válaszolók egynegyede fog csak valóban ránézni a csatornára.
2018. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod, egy linket dobj majd be! Köszi!
2018. febr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!