Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Anyaék csak két naponta adnak...

Anyaék csak két naponta adnak enni a kutyámnak, ez nagyon nagy baj? (5 éves)

Figyelt kérdés
Eddig minden nap kapott, de most szüleim kitalálták, hogy csak két naponta adnak és én úgy latom, hogy fogyott azóta az arcából és a testéből. Nagyon el vagyok keseredve.

2018. febr. 25. 23:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:(

Van rá keret, nem az a baj, hogy nem tudnának mit adni..., hanem az, hogy folyton oda piszkol a kertbe én csak hétvégén vagyok otthon és így nem tudom mindennap takarítani, de ez őket nagyon idegesíti. És azt hiszik, hogy jót tesz neki és hogy most már szuper mert alig wc-zik..

de most borzalmasan kiakadtam! Szerintem se lesz ez így jó, már látom a képeken, hogy nem olyan kis kerekded, hanem hosszúkás a pofija:(:(:(:( szegénykém.... nekem ő a legjobb barátom, mint ha a testvérem lenne? Nagyon szeretem. De így hogy csak hétvégén vagyok otthon nem tudok adni neki sunyiba enni:(

2018. febr. 26. 09:47
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Keress neki másik gazdát. Azzal teszed a legjobbat. Hogy azért nem adnak neki enni, hogy ne kakáljon a kertbe - ez állatkínzás.
2018. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A dolog vitán felül nem jó, de ettől függetlenül érdekelne, hogy ez a hülyeség egyben azt is jelenti, hogy feleannyit eszik a kutya? Mert akkor elég gyorsan el fog fogyni szerencsétlen, max fél év és annyi. Ha ősszesen ugyanannyit adnak neki, csak kétnaponként elosztva, az minden bizonnyal évekig tartható, de tutira nem tesz jót hosszú távon.


A szart meg össze kell szedni, naponta pár perc, aki ennyire nem képes, az ne tartson kutyát, keressetek neki olyan helyet, ahol munkanapokon is van gazdája.

2018. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy ha minden este elviszik sétálni, akkor nem fog a kertbe kakilni.
2018. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Reggelente kiszokták engedni futni, de zsörtölődnek rajta, hogy akkor nem akar wc-zni.

Nyáron más akkor én mindennap reggeltől este vele vagyok.

Meghasadna a szivem, ha másé lenne a kutyusom.

De sajnos úgy érzem anyáék amit csinálnak beteges, nem értem miért nem olvasnak utána mielőtt kitalálnak ilyeneket.

Abszurd!:'(

Sajnálom, hogy nem lehetek jobb gazdija

2018. febr. 26. 13:35
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha reggel-este elvinnék sétálni, akkor egyáltalán nem piszkítana a kertbe, teljesen tiszta lenne minden.
2018. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Kiengedik futni? Ez ugye nem az, aminrk látszik?
2018. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Van rá keret, nem az a baj, hogy nem tudnának mit adni..., hanem az, hogy folyton oda piszkol a kertbe"


Bocs, de ilyet én még nem is hallottam. Akkor ők maguk is keveset esznek, hogy ritkábban kelljen WC-re menniük vagy mi? :D


Nekem az jön le ebből, hogy a szüleidnek csak teher a kutya, nem is akarnak vele foglalkozni. Ha ennyire nem képesek, hogy pár perc alatt összekapkodják a kakit, akkor hagyják ott, te majd összeszed hétvégén, de könyörgöm, adjanak neki kaját! Egyébként a veteménynek amúgy sem árt a trágyázás, szóval nem tudom miért zavarja őket. :)

2018. febr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Próbáljuk már ki! Ők is egyenek 2 naponta....nem is rossz ötlet 😂 talán megtapasztalják milyen most a kutyának!

Kérdésre válaszolva: Igen elég nagy baj!

Én tudod mit csinálnék? Nem érdekelne és csak azért is adnék neki minden nap kaját!

Amúgy milyen fajta?

Te ki szoktad vinni sétálni?

Te szoktál neki enni adni? (Mondjuk a kérdés miatt nem hiszem de szólj ha igen)

Csak mert ha ezeket megcsinálod nem tudom mi bajuk a kutyával...

2018. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

Még jó, hogy téged nem koplaltattak bébikorodban, hogy ne üríts :O

Sajna ő a te kutyád, ők abszolút semmi felelősséget és alap szeretetet sem éreznek iránta. Ha "önhibámon kívül" rám lenne bízva egy élőlény, nyilván akkor sem éheztetném a szerencsétlent... Ez egy állat, nem tamagocsi...

Nem tudom, mekkora hatásod lehet a szüleidre, de én mindent elkövetnék, hogy tudják, ha kínozzák a kutyámat, ne számítsanak rám és sosem bocsátom meg nekik. Hátha a kapcsolatotok számít nekik valamit, ha már a kutya életminősége s akár élete semmit.

2018. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!