Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisgyerek melle hazorzonek...

Kisgyerek melle hazorzonek milyen kutya valo? Olyan akivel nem kell napi 4 orat setalni es kutyasuliba vinni?

Figyelt kérdés

Nemetjuhaszt szerettunkvolna ordast. Anno volt nekem egy ikyen kutyam es tudom mivel jar.

Erre gyerek mellett nem lenne kapacitasom (napi 1-2 ora seta, 1-2 ora jatek, kutyasuli stb)

Valami tipp?

Hazorzo a lenyeg igy valami kistestu ugribugri nem lenne jo valasztas 😁


2018. febr. 26. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Dilis lesz a kutya a bezártságtól, és a gyereken is levezheti a feszültséget. Akkor meg sírás lesz! Egy kutyánál amúgy teljesen mindegy mekkora a kert nagysága, magától nem fog ott futkározni, nem érik ingerek, neki az otthona az a terület. S egy idő után unalmas.
2018. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom. Akkor lemondok a kutyarol 😁
2018. febr. 26. 21:17
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Megkattan. Te is gondolom voltál gyeden, volt olyan időszak, hogy nem tudtál a gyerek mellől menni sehova. Neked sem volt olyan jó gondolom, hogy mimdemféle inger nélkül éltél. Na a kertbe kicsapott kutya is hasonló. Néha jön egy-egy postás-gyalogos őket meg lehet ugatni de ennyi. A rendszeres séta sok ingerhez juttatja a kutyát, ami azért jó, mert kiegyensúlyozott lesz.

Ettől megfosztani egy kutyát, suerintem barbár dolog

2018. febr. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy a kutya kint van a kertben, még unatkozik, nem fog fel-le mászkálni és szórakoztatni magát (illetve de, unalmában ugathat, áshat, rombolhat, stb.)

ha pedig nem vagytok hajlandóak napi 1-2 órát szánni a kutyára, akkor tényleg nem kell nektek kutya (sem mentett, sem semmilyen)

2018. febr. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!