Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasok Korulbelul mennyi...

Kutyasok Korulbelul mennyi ideig tart meg tanitani a kutyanak az egyszeru trukkoket mint a pacsi meg hozd vissza a labdat ul fekszik dolgokat?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs meghatározható időtartam. Függ a kutyától,függ a gazdától, hogyan képes megoldani, hogy a kutya megértse, mit akar a gazdája.
2018. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Ez teljesen kutya függő. Van olyan kutya, amelyik 1-2 ismétlés után már tudja az új parancsot. Van amelyiknek több mint 100 ismétlés is kell....

Szóval pár perctől kezdve, akár napokig is eltarthat.

2018. febr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Folyt.

Mármint kutya függő, a megfelelő módszerrel...

De, ahogy előttem írták, gazda függő is, hogy a gazda milyen hamar képes megértetni magát a kutyával.

Még a legértelmesebb kutya i lassan fog tanulni, ha a gazda módszere rossz és a kutya nem érti, mit akar.

2018. febr. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Általában igaz, hogy ahhoz, hogy a kutya megtanulja a feladatot, kb 3.000-4.000 ismétlés kell. Fajtánként és egyedenként persze van egy minimális eltérés.


A gond az, hogy az emberek azt sem ismerik fel, hogy a kutya mikor tudja már a feladatot. Az még nem számít tudásnak, hogy jutalomfalattal vezetem a kutyát, hogy leüljön, lefeküdjön. Akkor tudja valóban, ha pl. kézjel és testjel nélkül, akár háttal, 30-50 m vagy még messzebbi távolságból kimondom, hogy 'ül, fekszik', stb és ő azonnal, gyorsan, pontosan végrehajtja.

2018. febr. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

Én kutyám 15-20 perc alatt is képes volt egy trükköt megtanulni, egy nap 3-4 trükköt is sikerült megtanulnia hibátlanul!!


Másik kutyánknak ugyan ez a trükk ugyan az a módszer 4 napba telt, minden nap kb 1 órát gyakoroltunk.


Teljesen változó.

Ugyan az mint gyerekeknél vki előbb megtanul írni vki később.


Vagy lehet egy gyereknek 4 x elmutatod,hogy írja le egy betűt,másik gyereknek meg 10 alkalom kell.


Erre nincs megadva időkorlát.


Viszont vannak könnyebb és nehezebb trükkök is így lehet vmelyik gyorsabban vmelyik lassabban tanulja meg.

2018. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!