Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbolondul a hótól a húgom...

Megbolondul a hótól a húgom kutyája agresszivévik, a tesóm és az én kutyám felékap a lakásban semmi baja, miért van ez?

Figyelt kérdés

Pont ezert nem szeretem a mentett keverékeket kiszámíthatattlanok

Ma levittük őket és a kutya egyik pillanatról a masikra neki akart menni az enyémnek majd ahogy a húgom rászólt felé kapott morgott vicsorgott.

Zavarná a fehér tály?


2018. febr. 27. 08:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Agresszívé válik
2018. febr. 27. 08:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk meg kéne nevelni.
2018. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy szimplán csak bepörgött? De egyébként nevelni kell.
2018. febr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Táj....

És mindenhez hozzá kell szoktatni. Van aki egyből megszokja,van aki nem.

Nem vittétek sózott útra? Lehet marta a tappancsát.

Amúgy nekem a fajtatiszta huskym félt a hótól mikor először látta, de nem viselkedett így. Ennek a viselkedésnek a neveléshez és NEM a származáshoz van köze!

2018. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a hótól van, valami más probléma van a kutyával. (Gyanítom, hogy nevelési problémák, esetleg fájdalom).
2018. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Aha, a kutya az azért hülye mert keverék és nem azért, mert a gazdái képtelenek megnevelni. Ma is tanultam valami újat.
2018. febr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak játszani akar, a legtöbb kutya bepörög a hótól, ugrál, rohangál, élvezi... De mit várunk egy ilyentől, hogy megértse a kutyák viselkedését. "tály" vazze... :((
2018. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

El sem olvastam a tobbi kommentet... nekunk is mentett kutyank van es az egvilagon semmi baja a hoval, nagyon szereti, esik nagyon a ho es o nemhogy bejonne hanem kint a elvezi a havat.

Kutyafuggo es nem fajtafuggo, van amelyik pl engedelmesebb de olyan is van aki makacs, akar tesverkutyak kozott

Kb mint az emberek... van aki konnyen lesz merges de van akit semmivel nem lehet felidegelni...

2018. febr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!