Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szabalyok vannak...

Milyen szabalyok vannak magyarorszagon a pit bull tartassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma egy bacsi megallitott(nagyon bunko stilusban) kutya setaltatas kozben, erdeklodott a kutya fajtajarol, meg kioktatott hogy nem tarthatok ilyen vadallat kutyat es kb megfenyegetett, hogy ne hogy problemam legyen am hogy ilyenkutyat tartok..
2018. febr. 27. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan azok a szabályok vonatkoznak rá, mint bármilyen más fajtára.
2018. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Ugyanolyan szabályok, mint a többire. Csak senki nem tartja be...
2018. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanazok a szabályok vonatkoznak rájuk is, mint a többi fajtára. Egyébként amikor vetted a kutyát nem tájékozódtál a fajtával kapcsolatban? Csak azért mert akkor nem is tudna megingatni egy ilyen bàcsi😉
2018. febr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2010marciusatol ugyan úgy legálisan tartható, mint bármelyik fajta. Ugyan azokkal a szabályokkal.
2018. febr. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, de nem értem ez az öreg ember mit magyaráz???!!


Egyébként nem az én kutyám hanem a barátomé, de én is szeretek vele sétálni stb. :)

2018. febr. 28. 09:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Gondolom uuuuu harcikutya, azt hiszi minden pit valami vérszomlyas vadállat ami gyilkolásra éhezik.
2018. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem vártam meg a többi mondanivalóját ezzel kapcsolatban, mert ott is hagytam..
2018. márc. 1. 12:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Pár idióta szereti azt hinni az ilyen típusú kutyákról, hogy egyszer csak ok nélkül bekattannak és szétszednek akit először meglátnak. Főleg kisgyerekeket, persze.


Nekem rotim van, nagyon látványosan elhúzódnak az emberek az utcán, pedig jól nevelt, barátságos kutya, egy igazi szeretetbomba. :(

2018. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
pedig visszahozhatnák a pitbulltörvényt, nem volt az olyan rossz
2018. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 akkor már a nyilvános kivégzéseket is, ugyannyi értelme volt de legalább az szórakoztató
2018. márc. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!