Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Te kutyadon mindig rajta van...

Te kutyadon mindig rajta van a nyakorve? Akkor is ha egyedul van otthon?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 06:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindig rajta van, de szerintem ha le akarod venni, vedd le, amúgy nem hinném, hogy különösebben zavarná őt.
2018. febr. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy mindig vakarozik setaltatas kozben.. meg igy is hogy rajta van.

Csak akkor van rajta ha megyunk setalni. Es gondolom azert mert nincs hozzaszokva.

2018. febr. 28. 07:01
 3/17 anonim ***** válasza:
Én csak a sétáltatáshoz teszem rájuk. Ahogy én magam sem hordok ékszert otthon, úgy a kutyáimon sem hagyok otthonra nyakörvet. Kényelmesebb nekik nélküle. Tudják, hogy amikor csörög a nyakörv, akkor indulunk sétálni.
2018. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond , ha rajta hagyod.


Én leveszem, mivel panelban lakunk, fölösleges rajta lennie. Kertes házban lehet rajta hagynám. Nekünk a Kiltix (bolhanyakörv) van rajtuk non-stop, azon van a bilétájuk is. Nem zavarja őket.

2018. febr. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincs,csak a bolhairtó.
2018. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nincs rajtuk ha otthon vagyunk

a jack-nek elég durván kidörzsölődik a szőre tőle a bordernek pedig nem dörzsölődik ki konkrétan, de ha leveszem róla, hiába fésülöm át, messzebbről megnézve a kutyát lehet látni, hogy van egy átmenet a szőrében.

szóval rajta esztétikai szempontból nincs :)

2018. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az enyémen mindig rajta van, vicces, hogy ha leveszem róla akkor kétségbeesetten néz és tök boldog, amikor visszakapja, beledugja a fejét :)
2018. febr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#7-es az enyém ugyanezt csinálja:D nagyon szereti. Én is mindig rajtahagyom.
2018. febr. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekünk kinti, mindig rajta van (kullancs elleni + rendes), kis kora óta hozzászokott, nem zavarja.
2018. febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
100%
Nekünk is kinti, egy vékony piros nyakörv van rajta mindig, azon lóg a bilétája. Ez inkább arra az esetre fontos ha netán lelépne, ami nem igazán fordul elő de jobb az óvatosság. Mivel a környék nagy része vadászterület, jó ha mindig van rajta egy élénk színű nyakörv látható bilétával. Sétához egy vastagabb bőr nyakörvet kap.
2018. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!