Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetnék kicsit pörgőse...

Hogyan lehetnék kicsit pörgősebb, aktívabb?

Figyelt kérdés
Jó lenne, ha a kutyámat fel tudnám pörgetni, de ehhez az kell, hogy én is pörögjek. Ezt hogyen érhetném el?
2010. jún. 9. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van egy alaptermészete, temperamentuma, neked is, a kutyádnak is. Ha alapból nyugis típusok vagytok, miért akarsz pörögni, mint a búgócsiga? Tudom, most divat a "szuper aktív vagyok" életmód, de ha te elvagy enélkül is, feleslegesen erőszakolod magadra. Ami idegen a természetedtől, azt úgysem fogod tudni tartósan csinálni.
2010. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háhá :) Én írtam az előző kérdésedhez, hogy neked is pörögnöd kell :) Figyelj, ebben max élőben tudnék segíteni :) De a lényeg, hogy játssz vele, szaladj el előle, tanulja meg, hogy utánad kell rohanni, és minden feladatnál bíztasd:


Azaz, ügyes vagy, lábhoz így, nagyon jó, szuper! És ha vége, akkor nagy hancúrozós dícséret.


A játékkal hogy álltok? Tudtok eszköz nélkül játszani? Mert nekem spec ez is nehezen megy... Nem vagyok egy játszós fajta, de tudom, hogy sokat javítana a kapcsolatunkon.


Pesti vagy? Segíthetnénk egymásnak :)

2010. jún. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem az én kérdésem volt, de részben onnan van az ötlet. Néha szoktunk eszköz nélkül játszani, főleg olyat, hogy mondom neki, hogy sicc és futunk az elképzelt macska után. Mostanában már sokkal jobb a helyzet, mint régen volt, de még van mit javulni. Jó lenne, ha tudnánk segíteni egymásnak, pesti vagyok.
2010. jún. 9. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!