Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más babájának is vannak...

Más babájának is vannak aktívabb és passzívabb napjai? 29 hetes vagyok és 2 napja alig érzem a babám előtte meg csomót mozgott. Ez ugye normális? Ugye csak kipiheni a pörgősebb időszakot?

Figyelt kérdés
Kedden voltam védőnőnél ott minden rendben volt, holnao meg kórházi uh.Csak nagyon kiváncsi vagyok h más babája is ilyen e.
2009. febr. 19. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugodj meg, az enyém is ilyen volt. Mindig a frászt hozta rám!!!! Ha jól emlékszem, akkor napi minimun 10 mozgást kell érezned, de nem vagyok benne biztos! Kérdezz rá a védőnődnél, hogy mennyi ez a szám, nekem is ő mondta! És nyugi, minden oké!

2009. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én éppen ma voltam a védőnőnél, és én is kérdeztem, hogy normális-e ha nem mindig érzem aktívan mozogni. Azt mondta nyugodjak meg, rengeteg mindentől függ a mozgás, az időjárástól, a testalkattól, a baba "lustaságától"!

És csak a 34. héttől kell számolni a mozgásokat,(én most 31 hetes vagyok) napi 20 mozgást kell érezni, adott egy táblázatot is, amin be kell jelölni, hogy hány órára volt meg a napi 20 mozgás.

Ezt ő mondta, de lehet, hogy másutt mások a szokások!

Ha rossz az idő(ködös, esős, szeles) akkor az én babám sem szokott túl sokat mozgolódni. Most szép napos idő van, és ő is aktívabb :)

Szép babavárást!

2009. febr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én 28 hetes vagyok és pont ezzel a problémával küzdök.Én is megijedtem eddig este volt aktiv most már inkább napközben.De ha borús az idő akkor meg alig érzem.Úgy hogy nem csak a te babád lustika néha :)
2009. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!