Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van Magyarországon puggle...

Van Magyarországon puggle tenyésztő? Vagy honnan tudnék ilyen kutyát szerezni?

Figyelt kérdés
Imádom a mopszokat, de az egészségtelen felépítésük miatt lemondtam egy sajátról. Azonban nemrég olvastam a Puggle-ről, ami ugyebár mopsz és beagle keverék. A beagle a másik kedvenc fajtám, így ez számomra tökéletes kombináció. Érdekelne, hogy hol tudnék pugglet vásárolni/örökbe fogadni. Eddig csak amerikai kenneleket találtam... Esetleg a környező országokban?

2018. márc. 3. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ezeket max csak szaporítják, azonban mivel sok mopsz és sok beagle van az országban szerintem ha alaposan járod a menhelyeket találsz ilyen keveréket.
2018. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Mivel ez a fajta nem elismert, így csak szapist találsz, de az meg zsákbamacska.
2018. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem csak szaporítják, ez egy "márkás" kutyafajta, hibrid.

Az amcsi tenyésztők valóban tenyésztők, beagle és pug kutyákat is teljesen normálisan tenyésztenek.

Ezeket a hibrideket pedig csak első generációig "gyártják", így van egy mindig stimmelő fajtajelleg. És természetesen ivartalanítási kötelezettséggel adják el...

2018. márc. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nincs, Magyarországon ilyen kutyát nem "tenyésztenek", mivel nincs ilyen fajta.
2018. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%
Kérd meg két ismerősödet, akiknek van beagle meg mopsz, hogy csináljanka Neked. Ugyanis ezek 1xű keverékek
2018. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Amcsi divat fajta, nem elismert. Szimplán keverék. Nézelődj menhelyek oldalán szoktak lenni mopsz keverékek.


pl: [link]


Itt meg beagle keverékeket találsz


[link]

2018. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!