Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Könnyen tisztítható pórázt...

Könnyen tisztítható pórázt hol tudnék beszerezni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig ilyen szovet pórázunk volt, de rengeteget használjuk, és idiótán hangzik, de hiába mosom ki, nem jön ki nelőle normálisan a kosz. Meg sem közelíti az eredeti színét.

Börpórázt nem szeretnék.


Annyit nézelődtem már, de csak szövet vagy bőr pórázokat látok mindenhol...

Egyszínű pirosat szeretnék, szóval semmi extrat... van esetleg ötletetek, hogy hol tudnék ilyet beszerezni?


2018. márc. 5. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Julius K9 lumino vagy color&grey pórázak könnyen tisztíthatók.
2018. márc. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Luludog kutyabolt.
2018. márc. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszönöm a tanácsot! :) a Juliusk9 pórázai nagyon jónak tünnek, rendelek is egyet szerintem.
2018. márc. 6. 07:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Na én julis k9 pórázokat egyáltalán nem ajánlom. Hamar megy tönkre, napi használatban volt nálam 2, egy 40 és egy 52 kilós kutyán, akik normálisan sétálnak. Nagy ritkán rántanak egyet, kettőt. Fél évet se bírtak.


Pitbull Store -elperro pórázok, nyakörvek nagyon faszák. Esetleg a VagusDog termékeket ajánlom még. Mind egyedi méret, szín-kombó, hímzés akár. :)


ne legyen félreértés, nem szeretném lehúzni a k9 termékeit! Úgy gondolom ki kell tapasztalni. Már 3 éve használjuk az elperro pórázainkat, minden nap, és a nyakörveket is. Csodálatosak! Igen, a Szín kopik egy idő után, de nem vészes, alapból rendkívül élénk színei vannak.


Én 2-3 havonta mosom. a fehéret csak versenyre vettük pont ez miatt :D A fekete nyakörvet 3 éve talán 1x mostam, akkor is csak mert kakiba feküdt vele.


Én azt javaslom hogy olvass róluk véleményeket, tapasztalatokat. Facebookon mindent leírnak.

2018. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a részletes és hasznos választ! :)
2018. márc. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!