Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újfulandi (nagytestű) kutyához...

Újfulandi (nagytestű) kutyához milyen pórázt/hámot ajánlanátok? Hol lehet Budapesten beszerezni (jóáron)?

Figyelt kérdés

Egy nagytestű újfulandi kutyust (már 9 éves) örököltünk, azonban nem szívesen sétáltatnám a fojtónyakörvvel.


Tekintettel arra, hogy már idősebb, és kevésbé hiperaktív, így szerintem váltanék egy állat-barátabb pórázra. Ötletek? Boltok? Köszönöm!



2017. febr. 20. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is az van, idén lesz 9 éves ő is. nekünk sima pórázunk van, láncos, és sima nyakörv, nem belebújós, hanem amit összekell klipszelni. nem tudom máshogy elmondani. nekünk nagy udvar van, már nem nagyon aktív, inkább elsétállgat, de ritkán szaladozik, sétálni sem annyira szeret már mint régebben.

imádni valók az újfoundlandik. hozzánk közel van egy kis patak szerű, bár nem olyan szép, és nem is annyira mély, de nagyon szeretett nyáron ott pancsolni. fiú vagy lány???

2017. febr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


nyakörv a képen a felső van nekünk

2017. febr. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még annyi, hogy a nyakörvből én kivettem azt a kis részt, ami a két végét összefogja, így nem belebújós, hanem összefogom a két végét úgy akasztom a pórázra. így könnyebb fel le venni mint bújtatni
2017. febr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a kutya nem húz, akkor nem mindegy, miben sétál? A fojtó csak akkor fojt, ha húz a kutya vagy ha te megrántod, amúgy sokkal lazább és kényelmesebb, mint egy hám vagy sima nyakörv.
2017. febr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem húz kb mindegy de én egy sima csatos nyakörvet ajánlanék ami mindig rajta van, arra pedig egy bilétát a telefonszámotokkal ha leveszne a kutya.
2017. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!