Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom eldönteni egy...

Hogyan tudom eldönteni egy kölyökkutyáról, hogy kan vagy szuka?

Figyelt kérdés

Egy összehasonlító kép sokat segítene.

Csak azért kéne, mert most kaptunk egy hat hetes kölyköt és a többiek nem hiszik el, hogy szuka.

Előre is köszi.


2010. jún. 9. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hasa közepe környékén van egy kis kiálló dudor :-) akkor fiú, ha a hasija sima, akkor lány.

Bocs, de nem tudtam értelmesebben leírni, képet meg lusta voltam keresni...

2010. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tudod a punci vagy a himbilimbi alapján .)
2010. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

baaaa...

ha két farka van fiúxD

2010. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
6 hetesen kaptátok ? :S Megfogtok vele szenvedni úgyérzem.
2010. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolso:Miert szenvednenek vele, ha fiatalabban hozzak el ? Bocsi, tudatlan vagyok.
2010. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Am úgy tudom 8-9 hetesen már leszállnak a heréi(bár nem mindíg) és akkor odanyúlsz és megnézed h van-e neki.
2010. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

EMBEREK!

Kutyát válalsz,de megse tudod külömböztetni a nevét?

Mert ha még hörcsög lenne,de könyörgöm.

Tudod mi a külömbség a nő meg a férfi között,hogy külömbözteted meg a nemi szervét?

Na úgyan úgy tedd a kutyával is.

9 hetesen álltalában leszálnak a herék,de már most látszódik,hogy kan vagy szuka,sőt már akkor ahogy megszületik.


De nézzd csak:

Ez egy kan:

[link]


Ez pedig egy szuka:

[link]


De tölts fel egy képet a kutyusodról és megmondjuk mi neked.

2010. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Utolso:Miert szenvednenek vele, ha fiatalabban hozzak el ? Bocsi, tudatlan vagyok"


8 hetes korban veszik el az anyjától , mert ilyenkor fontos dolgokat tanul a kutya játék közben.Pl. ha a kutya erősen harap játék közben , akkor ugye a tesvérei felvisítanak és ezzel tudja a kutya h fájdalmat okozott és nem csinálja tovább.Ha majd 4-5 hónaposan elkezd játszani a gazdájával , nem fogja tudni h mi az ami már fáj a gazdinak mert nem tanulta meg kicsiként , és utólag már jóval nehezebb belenevelni hogy ne legyen durva.

2010. jún. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hülye, én tudtam, hogy szuka, csak a tesóm barátnője okoskodott, hogy kan.

És arról, hogy túl erőset harap csak annyit, hogy nagyon nyugodt kutya, még játékból sem harap meg, csak ugrándozik :)

2010. jún. 9. 22:19
 10/11 anonim válasza:
Az én kutyámnak van "dudora" pedig elvileg lány. Vagy mégsem??? Most teljesen elbizonytalanítottatok. Van cicije is, meg terpeszbe teszi a lábát, úgy pisil, akkor csak lány, nem?
2010. jún. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!