Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismer ilyen embert?...

Valaki ismer ilyen embert? Esetleg tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Nos a probléma kicsit összetett... Privátban leírom a teljes történetet ,viszont olyan embert keresek aki problémás kutyákra van specializálódva . Szobatisztaság és egyéb gondok miatt .


Addig míg nem tudja senki a teljes történetet nem szeretnék támadást kapni ,hogy nem tudom nevelni ! Köszönöm!



2018. márc. 7. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb kutyaiskolában ilyen emberek dolgoznak...
2018. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem írod le ide, hogy konkrétan mi a helyzet?
2018. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Nekem leírhatod,ha gondolod,de nekünk is a kutyaiskolában segítettek. Esetleg elmondhatom a tapasztalataimat :)

2018. márc. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia tudnék segíteni én is pár dologban meg ajánlani is tudok valakit. Írj rám ha szeretnél. De amúgy miért nem ide írod le? Könnyebb lenne mint külön minden embernek. De te tudod. Segítek szivesen
2018. márc. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igaza van a többieknek abban, hogy írd le ide, sokan vagyunk akiknek problémás a kutyája. A miénk is az, lehet, hogy tudnánk tanácsot adni, vagy ötletet meríthetsz a mi történetünkből, attól függetlenül, hogy nem vagyunk szakemberek.
2018. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írd meg nyugodtan, az én huskymmal is voltak problémák, segítek, ha tudok.
2018. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan, segítek, ha tudok.
2018. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!