Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges vagy már adjam fel...

Lehetséges vagy már adjam fel ennyi idő után?

Figyelt kérdés
Régen kb 6-8 éve volt egy kutyánk egy szuka akkor még nagyon kicsi voltam és egy másik kutya miatt lemondtam róla mamámhoz került onann pedig az utcára :( .Szuka volt.kb akkor volt 2 éves.Élhet még van rá esély hogy egy szerető gazdija van?Tudom megtalálni már lehetetlen.
2018. márc. 7. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos nagyobb az esélye hogy elütötte egy autó.
2018. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen van rá esély. Csak pozitívan kell hozzáállni. :) Gondolj arra,hogy jó helyen van, és egy csomó kaját kap,és egész nap játszik :) Biztosan így van!
2018. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
( Biztos elütötték mér :( Vagy elaltatták.Ki tudja.Ugy se él már.Ha most megtalálnám valahol.:( :(
2018. márc. 7. 15:17
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Nézd végig a menhelyeket a mamád városában és körülötte (neten). Igaz megdöbbenésemre, simán vannak 6 éve gazdára váró jószágok. Az utolsó oldallal kezdd mindenhol, előre a reménytelibb jószágokat, tehát a kölyköket, kistestűeket, cukibb külsejűeket, egészségeseket teszik..
2018. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
pár helyet megnéztem de nem találtam meg.az a baj hogy kép sincs róla :(
2018. márc. 7. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Milyen kedves a mama, hogy kib.szta szerencsétlent az utcára. Habár a kedves gazdi sem semmi, hogy egy másik kutyára csak úgy lecserélte...


2-es válaszoló, ezekkel a hű de optimista jóslatokkal azért jó lesz vigyázni.Néhány agyhalott még a végén komolyan veszi, és nyugodt szívvel dobja ki a kutyáját, mert azt hiszi,majd úgyis rátalál az álomgazdi, és jaj de szipiszupi lesz neki.


Lehet reménykedni, hogy valaki befogadta, és jó élete van/volt, de a sok éves tapasztalat nem ezt mutatja. Valószínűbb, hogy elütötték, megfagyott valahol, hosszú kóborlás után lebetegedett, éhen halt stb. Az élet nem rózsaszín.

2018. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kb 4 éves voltam és azért "dobta" ki mert szökött és átment a szomszédba fel akarták jelenteni.4 éves voltam most komolyan.Azért ezt fejezük már be
2018. márc. 7. 16:56
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon jól tudom,hogy nem rózsaszín az élet. Ha ennyire nem tetszik a válasz,akkor miért foglalkozol vele,drága ? :) Akkor mostantól az én hibám,ha valaki kidob egy kutyát,ugye? :D Annyira vicces vagy :)
2018. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na jo kár volt felteni töröltem
2018. márc. 7. 17:36
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

# 8 Ne legyél már ennyire ostoba. Én nem hiszem, hogy bántottalak a válaszommal, csak leírtam, amit gondolok.

De ha már itt tartunk, ha csak egy ember is kidobná egy ilyen válasz miatt, az már baj lenne. Pláne, mert lehet, hogy nekem, és a kis csapatunknak kell majd megmenteni. Aki foglalkozik állatmentéssel, az nem fog egy ilyen kérdést teletűzdelni szmájlikkal, és nem fogja annyira elbagatellizálni a témát, mint te tetted.

És nem vagyok a drágád.


Kérdező, akkor te most kb. 10 éves vagy? Mindegy. A válaszomat tartom. Sokkal kisebb az esélye annak, hogy jól végződött a kutyád története, mint az ellenkezőjének.

2018. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!