Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bevásárlóközpont üzletsorán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevásárlóközpont üzletsorán egyik boltban dolgozom, az ajtóm előtt álló biztonsági őr, nagyon tetszik, hogy adjam a tudtára? (Még nem beszélgettünk, csak köszönő viszonyban vagyunk, és ha meglátjuk egymást mosoly. Ennyi. )

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle hogy kér-e egy csésze kávét :) Légy kreatív :)
2013. máj. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos neki is van ebédideje, kérdezd meg, hogy nem tartana-e veled. Vagy a bevásárlóközpontban biztos van valami kávézó / teázó, nézzétek megy együtt.

Vagy csak néha menj ki hozzá beszélgetni.

2013. máj. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom van-e valakije, ezért is félek bármit is lépni.

Annyit észre vettem, hogy sokszor benéz hozzám a boltba, figyel :) de nem tudom hogy csak úgy arra téved a tekintette, vagy én is tetszem-e neki.

2013. máj. 12. 08:26
 4/6 Baccardi01 ***** válasza:
Szerintem, ha figyelget, akkor egyértelmű, hogy tetszel neki.
2013. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van-e valakije, csak úgy fogod megtudni, ha beszélsz vele.
2013. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj szóba elegyedni vele! Pl. menj ki valahova, kérd meg hogy figyeljen egy kicsit az üzletre. Aztán ha visszamégy "hálából" hívd meg egy kávéra vagy üdítőre. Vagy kináld meg valami sütivel amit te készítettél. Ha elfogadja, akkor biztosan tetszel neki, és sanszos hogy nincs senkije...
2013. máj. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!