Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan adjam tanáraim tudtára,...

Hogyan adjam tanáraim tudtára, hogy nem akarok Ennyi versenyre menni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha megharagudnának rám, nagyon eredményes versenyző vagyok, idén is 11 versenyen vettem részt mindegyiken országos top 10be sikerült beküzdeni magam, és most rettenetesen fáradt vagyok, nincs egy nyugodt hetem mert mindig valamelyik tanár nyaggat és minden versenyen engem indítanak. Jövőre kevesebb versenyen szeretnék indulni mert pl matekból is csak 1 lényeges verseny van a többi lényegtelen és kémiából is jobb lenne 3 helyett csak 2 verseny. Szerintetek megharagudnak a tanárok ha azt mondom, hogy pár versenyen nem veszek részt csak a fontosabbakon?
2016. máj. 15. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Régebben velem is ez volt.

Megmondtam, hogy elnézést, nincs időm felkészülni a versenyre, majd legközelebb ha több időm lesz elmegyek. Nem haragudtak meg.

2016. máj. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem működik ez a kifogás mert tudják hogy fel tudok készülni és jövőre azt akarják hogy még többre menjek, mert idén is volt 6db első hely 4 olyan hogy első 5-ben voltam és egy hetedik, már most sorolják hogy jövőre mire akarnak küldeni, nekem az a bajom hogy fáradt vagyok és semmi szociális életem nincs mert folyton tanulnom kell, lassan ott tartok hogy egy barátom se lesz :(
2016. máj. 15. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kifogás. Nehogy már a fika egye meg az óvodást. Nem a szüleid, hogy ide-oda küldözgessenek, ha épp úgy tartja kedvük. Állj már ki magadért.
2016. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudják, hogy fel tudsz készülni, meg gondolom azt is, hogy ez nem egyszerű. Mondd meg, hogy fáradt vagy, nem bírod. Kell egy kis levegő...
2016. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!