Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy husky-t, honnan...

Szeretnék egy husky-t, honnan vegyek olcsón mert nincs rá sok pénzem?

Figyelt kérdés

Mindenre megvan az elegendő pénz, de így a vételárra nem marad túl sok. És inkább úgy döntöttem, hogy a továbbiakban legyen több, minthogy ne legyen, mert a vételre megy el a nagyrésze.

Szóval a kérdés, hogy hol találhatnák husky kiskutyát(max 8 heteset), ami max 30ezerbe kerül?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2018. márc. 10. 10:23
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Miért kell 10x ugyanazt leírni?

Amúgy rájöttem. Utána olvastam a mai nap folyamán, miután kiírtam a kérdést.

Gyűjteni fogok egy kenneles, egészséges, igazi huskyra.

Vki írta.. Nem a divat miatt szeretném. Hanem mert pont olyan vagyok, mint ő. Érzem, hogy kiegészítenénk egymást, nagyon jól kijönnénk és megértenénk egymást.

Vagyok olyan makacs, hogy ne adjam fel és meg bírjam nevelni és vagyok olyan hiperaktív, hogy a kutya előbb fárad el, mint én.

Köszönöm a válaszokat.

2018. márc. 10. 18:08
 12/12 anonim ***** válasza:
Ne vigyél a fajtamentőktől sem, hanem spórold össze egy tenyésztett kutya árát. ESETLEG, lépj kapcsolatba tenyésztőkkel, hogy akad-e olyan kutyus az alomban, aki valami miatt nem kaphat törzskönyvet, mert mondjuk jelleghibás küllemre. Ha elég kitartó vagy, akár össze is szimpatizálnak veled és lehet kapsz egyet olcsóbban
2018. márc. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!