Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Be fogadtunk pár hete egy 2...

Be fogadtunk pár hete egy 2 hónapos kutyát. Mit adjunk neki enni? Nem szeretném kutya kajával etetni meg táppal mert az elég költséges lenne.

Figyelt kérdés
Evés, helyes táplálkozás
2018. márc. 11. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Netről rendelve 500 ft/kiló árban lehet kapni prémiumtápot, amivel egy 40-45 kilós kutya etetése megvan kemény 200 ft/nap. Minden más drágább. Ha ez drága ne tartsatok kutyát, mert akkor még holvan az oltás, féregtelenítés, kullacs elleni nyakörv vagy spoton.


A konyhai maradékot meg nemis értem, mi amit főzünk azt mi meg is esszük. Maradék akkor lenne, ha nagyobb adagot csinálnánk, de az a "maradék" többe lenne mint a táp...


Szóval nemtudom mire gondoltatok, hogy etetnétek vele. De, hogy többe lenne mint a táp ha kiszámolnátok az is biztás.

2018. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Barfot csak akkor ha megfeleloen tudod csinalni! Nagyobb bajt okozol, ha nem. Es ott sem csak csirke van, igy nem par szaz forint lenne az sem. Igy az is koltseges. Platinummal etettem, de a barf tobbe kerul. Pedig nem olcso tap.

Nem annyibol all hogy dobok 1-2 farhatat aztan jonapot’

2018. márc. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha foznel (inkabb ne..)

Csontosat NEM fozunk, nem adunk fuszeres kajat. Kizarolag a rizs, teszta, 1-1szelet hus nem megfelelo taplalas.

Maradj a premium tapnal inkabb. Ha nem tudsz 7-800ft/k aron vasarolni, etetni, mi lesz ha beteg? Oltani kell?

Alap felszerelesek?

Porazt 2600ert vasaroltam.

Nyakorv 5500+1000 a fem nyakorv.

Talak 700ft/db

Oltasok, fereghajto, szivfereg ellen, kullancsok -szunyogok ellen.. ez mind rengeteg penz!

De gondolom ezt te is tudod....

Ez mellett a 7-800forintos(kg) tap nem penz..

2018. márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja beszélnek a full pénzesek...
2018. ápr. 7. 22:37
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, ha nincs pénzed rá minek neked kutya? Nem kötelező ám tartani. És nem vagyok pénzes képzeld, natur bérminimumon vagyok és meg tudom venni a kutyáimnak (pedig négy kutya van, két macska és más apróbb és kevésbé költséges állataim is vannak) a közép-prémium kategóriás tápot és félretenni is tudtam a dokira. Úgyhogy bocs, nem vagyok pénzes csak okosan és igényesen csinálom. De mint mondtam nem kötelező.
2018. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az állattartás pénzbe kerül.
2018. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell full pénzesnek lenni, átlagos magyar fizetésből van két kutyánk, és Taste of the wild tápot esznek, ez prémium. Semmi baj nincs azzal ha valakinek nincs ennyi pénze, de akkor ne tartson kutyát! Ez a világ legnagyobb önzősége. Mikor családoknak magukat sincs miből eltartani, minden hónapban várják a segélyt mint az Atyaúristent, de kutya az nagyon kell. MINEK???
2018. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!