Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát lehet kocsiban utaztatni?

Kutyát lehet kocsiban utaztatni?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy ide, vagy a rendőrséghez írjam-e, hogy ha megállít a rendőr, fogja érdekelni, hogy kutyát hol utaztatom? Hátul, vagy a nagy csomagtartóban? Vagy nem érdeklik, csak ne akadályozzon a vezetésben?
2010. jún. 9. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
kösd a kocsi után, legalább fut egy kicsit.
2010. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Azért vezetni ne engedd.
2010. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:D Azért megnézném, hogy autópályán 110-el fut utánam! XD
2010. jún. 9. 19:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet venni egy bizonyos "kutya bíztonsági övet" és ezzel odatudod kötni,de emlitetted,hogy nagy a csomagtartó szerintem ott lesz neki a legjobb,csak tegyél fel egy elválasztót (rácsot vagy valamit) iylet is lehet kapni,vagy rendelni szinte minden kutyás helyen,mert ez nem fog balesetet okozni.

De a rendőr nem fog megbüntetni,csak lehetőleg ne a vezető ölében üljön a kutyus.

Szóval a válasz:

Igen lehet. ;)

2010. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs rá szabály, de inkább kösd be speciális biztonsági övvel vagy utazzon dobozban, utóbbi megóvta a kutyám egy komoly sérüléstől, amikor 90-ről satufékkel meg kellett álljunk egy kereszteződés közepén, mert a spáros kamion sofőrje balra kanyarodott, amikor mikor majdnem a kereszteződésnél jártunk...szegény dögim doboz elmozdult, ha nem lett volna dobozban nekirepült volna a szélvédőnek....a qrva kamion meg sem állt, pedig mind én mind a párom jó kis kék foltokat szereztünk a biztonsági övtől
2010. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

látjátok ... itt a hülye biztonsági öv átka !!

mindig mondom én h sok esetben többet árt mint használ

2010. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
az első válaszolónak üzenenem:én is megfutatlak a kocsi után kötlek meglátom hogy meddig bírod az állat nem egy tárgy hanem élőlény ugyan úgy mint mi vannak érzései-felfogtad?!!!!
2010. jún. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ne kösd be, egyszer csak elfogytok akik utáljátok az övet, vagy döntsd el hogy kék zöld foltot akarsz vagy a fejedet a szélvédőn és az nem kék zöld lesz
2010. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Láttam Fresnapfos ujságba, ilyen övet, de a kocsimba elég nagy hátul a hely,(Renault Megane kombi) szóval elfér simán.
2010. jún. 9. 20:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szállitóboxot vegyél, tedd be a csomagtartóba.
2010. jún. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!