Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 1 éves yorkim és...

Van egy 1 éves yorkim és gondoltam jó lenne neki egy társ de nem tudom hogy ő örülne e neki . Nem nagyon szokott kutyák között lenni félek hogy féltékeny lenne rá. Hogy lehet eldönteni hogy tetszene neki a dolog vagy rosszul sülne el?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
egy ugyanolyan kicsike mint ő biztos örülne nyilván ha eddig egyedül volt előszőr tényleg féltékeny lenne de megszokná
2018. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, hogy nem nagyon szokott kutyák között lenni? Nem szocializáltad?
2018. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan van ismerős kutyával, valami kutyás program vagy kutya iskola?
2018. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
előbb-utóbb összeszoknak, ha nem lesz harmónikus akkor kialakul dominancia, hogy pontosan mi lesz azt nem lehet tudni előre
2018. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha őt nem szocializáltad, nem nevelted, nem foglalkoztál vele megfelelően, akkor miért kell még egy kutya?
2018. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj hogy ez nem így működik hogy majd előbb utóbb összeszoknak, nem lehet tudni egy ilyen kutyánál hogy reagálna rá, nem játék hogy ha nem illenek össze akkor nyilván nem lehet megtartani és ez se a kutyának se a kérdezőnek nem lenne jó. Én azt ajánlom hogy egy darabig még hanyagolod ezt és ismertesd más kutyákkal a tiédet. Én a barátnőm kutyáját vállaltam el egyszer a kutyus 7 éve egyedüli kutya és nincs hozzászoktatva más kutyákhoz. Az enyémek nagyon barátságosak és szeretik a többi kutyát, na most ezt a kutyát külön kellett zárnom mert cibálta az enyémeket meg olyan agresszívan játszott kis kutya létére hogy féltettem a kutyáimat tőle.
2018. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit jartok setalni?

Miért nem találkozik más kutyákkal?

2018. márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elosszor mindenkeppen szoktatni kene mas kutyakhoz, vagy ha balheznak megy az egyik a menhelyre?

Nem is tudom, jo otlet lenne e nektek megint egy kutya..

de mindenkeppen keressetek egy jo sulit. Pont az ilyen gazdik miatt vagyok rosszul a poraz vegen levo yorkik/csiviktol, mert nem nevelik oket..tisztelet a kivetelnek, meg azoknak akik jelzik a kutyanak hogy nem orjongunk mint egy orult mindenre❤️


Alapvetoen a kutya egyedul tokeletesen erzi magat, a gazdajaval, HA foglalkozik vele. Mielott vallalsz meg egy kutyat, gondold vegig tudsz e foglalkozni veluk eleget. Attol hogy ketten vannak nem feltetlen farasztjak es kotik le egymast.

Terrierek, tehat nekik sem napi 3 seta kell, meg 1-2x eldobni a labdat.

De ha vallaltok egy masikat is, mindenkeppen oktatotol kerj segitseget a nevelesukben, szociban.

2018. márc. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mivel kis faluban élek így , kutya futtatóra ahol kutyákkal tudna találkozni és sulira nincs lehetőség. Sátálni minden nap járunk és ha útközbe találkozunk kutyákkal barátságos velük , nem agressziv.
2018. márc. 12. 06:57
 10/11 anonim ***** válasza:

En is falunk lakok. Amig nem volt kocsim, busszal mentem be NAGY kutyaKKAL.

Ma tiednek boven eleg egy hordozo, (vagy szajkosar. Csinalnak egyedi meretet, format) felkapod, es mehettek is. Ne legyen a falu kifogas..

2018. márc. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!