Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok, bunkóság,...

Mit gondoltok, bunkóság, zavaró dolog más kutyás nyakára menni?

Figyelt kérdés
Nyitott kutyafuttatóról van szó egy parkban, szóval el lehet kerülni egymást a kutyásoknak, ha akarják. A szitu, tolakodás egy futtatóba egy gazdival szépen labdázó nagytestű mellé direkt bevinni egy kistestű kutyát, csak hogy ismerkedjenek, miközben mindenki mehetne a dolgára?
2018. febr. 28. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gazdival kell ezt megbeszélni, esetleg távolról odakiáltani szabad e. Körülbelül mint amikor a villamoson utazik az ember. ha látszik hogy vevő rá a másik csak akkor elegyedni szóba.
2018. febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kutyafuttató az egyik legjobb hely ismerkedni a kutyások és kutyusaik számára, azonban van egy alapillem amit illik betartani és ez az egyik azok közül. Bunkó vagy tapintatlan emberek vannak mindenhol így a kutyások között is, de finoman meg lehet ilyen esetben mondani nekik hogy szeretnél a kutyusoddal labdázni mert mondjuk kell, hogy lefáraszd estére.
2018. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

"Elnézést, odamehetünk?"


És tök mindegy milyen méretről van szó.

2018. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15%

Igen, bunkóság. Főleg ha egy nagytestű kutyával tolakodnál a kicsihez, akivel éppen játszanak...

Intelligens ember felméri a lehetőségeket, nem rohan le másokat, messziről szól lehet-e barátkozni... Amúgy nem értem ha van egy tágas hely, minek kell minden kutyához odaráncigálni egy ebet. nem minden ember és a kutyája vevő erre.

2018. febr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg messziről és a válaszból kiderül, hogy akarnak-e ismerkedni, odamehetsz-e.

Nekem nagytestű kutyám van, ha látnál minket játszani, azt látnád, egy nagyon jól nevelt kutya labdázik a gazdájával, minden parancsot teljesít, szót fogad, mégsem örülnék, ha csak úgy odajönne egy másik kutyás. Ilyenkor azonnal odébb mennék, vagy akár meg is kötném a kutyám, mert domináns jellem és nem igazán játszik másokkal, ha pedig ledominálná a váratlanul hirtelen odatoppanó kutyád, még te lennél megsértődve.

2018. febr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogy ha ismerkedni vágysz, ne játék közben zavard a másikat, mert vannak kutyák akik amúgy békések, ám a játékukat féltik és ismerkedés helyett agressziót válthattok ki belőle.
2018. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi ezért nem járunk futtatóra, mert tele van már ilyenekkel, akik a lakótelepen laknak és lehozzák a méregzsák fifikét és társait. Tisztelet a kivételnek.

Sajnos inkább berakom őket a kocsiba és elmegyek olyan helyekre, amik a város peremén vannak és nem járnak oda ilyen emberek.

Nagyon nagy bunkóság, itt ebből volt már probléma, mert apportozás közben a másik kutya odajött és elakarta venni az apportfát. Ez miatt nekiment az enyémnek, utána odahajítottam a kutyát a gazdájának, hogy vigye innen. Mellesleg az apportfának az oldalát lekapta a kedves kutyája, úgyhogy elkértem az árát is...

Ezt ajánlom neked is, hogy keress nyugodtabb helyeket, ahova nem járnak annyian és ott mozgasd le. Nekünk bevált.

2018. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!