Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek nem adott a menhely...

Akiknek nem adott a menhely kutyát, nektek végül honnan lett?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Akinek a túlzsúfolt menhelyek sem adnak kutyát, azzal már komoly bajok lehetnek.
2018. márc. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Reméljük senki.
2018. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Egyelőre sehonnan. Szerintem ha lesz lehetőség, akkor befogadok másképp (utcáról, vagy ha mások találnak, de nem vállalják). Tenyésztőtől törzskönyvezett kutyára egyelőre nincs pénzem, de ez még változhat.
2018. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
1.es: Nem vennék erre mérget.Egyszer én is kerültem ilyen szituba, pedig én magam is mentettem több kutyát, szimplán azért, mert egyetlen egyszer meglógott tőlem egy kutya, elrágva vadi új saját pórázam.2 percet hagytam magára, amíg helyét csináltam meg....
2018. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Rokonomnak azért nem adtak, mert emeleten lakik és rosszat tesz a kutya ízületeinek a lépcsőzés. Bár ő egy konkrét fajtát szeretett volna. Végül egy keverék kutyája lett ideiglenes befogadótól.
2018. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Tavasszal rengeteg kiskutyának keresnek gazdit a neten. Mi a jogozás.hu-n találtunk egy bűbáj keveréket.


Nagyon megjártam a menhellyel. Elvből nem megyek soha többé a közelébe se.

2018. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem biztos, hogy érdemes menhelyről kutyát befogadni.
2018. márc. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Egyes menhelyen nem normálisak. Állatorvosnak tanulok és azért nem adtak kutyát (akik nekem tetszettek 2, 3 kutyus) mert nincsen kifejezetten kutyás tapasztalatom... Azt mondták rájuk, hogy idegesebb tipusúak és csak tapasztalt gazdáknak adják Őket. De orvosilag nem volt náluk semmi probléma megállapítva, s folyamatban sem volt semmilyen vizsgálat. Az Ő szubjektív véleményük volt, hogy azok a kutyák márpedig nem valóak kezdőknek...

Volt olyan kutya akit azért nem akartak engedni, mert lakásban élek és mert van macskám!!! Hihetetlen!

Had tudjam már eldönteni én, hogy a leendő, mellesleg kölyök kutyám tartható e macska mellett. Illetve lift is van, szóval a lakás egyszerűen nem lehet probléma, ha az ember normálisan foglalkozik az állataival.

Ott próbáltak rámsózni kistestű, de beteg állatokat... Mivel "lakásba kistestű kutya való", de inkább vettem külföldi tenyésztőtől egy kb. 600 000 Ft-os óriás uszkárt.

Én szívesen segítettem volna egy keveréken, de túlzottan bele akarnak szólni az ember dolgába és nem fogadják el, ha valaki jobban ért a kutyákhoz, még úgyis, hogy önálló kutyás tapasztalata nincs.

2018. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamint a nagy mennyiségű (17 kg.) étel adományt sem akarták elfogadni, mert hogy a kutyáik nem ennyire jó minőségű tápot fogyasztanak. Ezt meg is érteném, de jeleztem, hogy ez nem biztos hogy probléma, hiszen rendszeresen tudnék ilyen tápot hozni. Erre azt mondák, hogy jobban örülnének az árának... Nekem nem voltak szimpatikusak, így nem adtam semmit.
2018. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#8,#9 Ez nagyon gáz.

Mi amúgy pont fordítva jártunk. Egy adott kutya után érdeklődtünk, aki 5 éve bent volt már és senkinek sem kellett. Megnéztünk, minden szépet, jót elmondtak róla. Mondtuk, hogy rendben, de azért még körbe néznénk. Mondja a gondozó, hogy oké, körbevezet minket. Olyan tempóban ment, szinte rohant, hogy kb nem láttunk semmit, a kennelsorok között csak az egyik oldalt láttuk vmennyire és kérdeztünk néha, hogy és ő? Mindig csak sumákolt, mondta azz... Meg hááát.. :D Aztán végül azt vittük, akiért eredetileg mentünk és tényleg igaz, hogy nagyon jó kutya, hálás, tiszta szívű, okos kutya, szóval nem bántuk meg, de azért nagyon átlátszó volt, szinte csak azt nem mondta, hogy légyszi, légysziii őt vigyétek:DD

2018. márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!