Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akiknek nem adott a menhely...

Akiknek nem adott a menhely kutyát, nektek végül honnan lett?

Figyelt kérdés

2018. márc. 12. 11:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hozz egyet gyepmesteri telepről. Őket az altatás elől mentheted meg. Senki nem fog kötözködni veled, a személyzet közül sem.


#8#9 elég szomorú ez.. A leírtak alapján csak haszonleső csalók voltak azok az emberek. Állatmentők között is van ilyen, aki érdekes módon tárgyi adományt nem fogad el, csak anyagi támogatást. Pff..

2018. márc. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
Én is úgy tudom, hogy a gyepiken nem igazán érdekli az embereket, hogy hova kerül a kutya, cask fizesse ki az 5-10 ezer ft-ot és vigye.
2018. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

8-9 ugyan ez!!!! :D

Pár hete mindenhol segítséget kértek, hogy nincs pénzük etetni a kutyákat , oda állítottunk jó pár zsák kutyakajával na meg az örökbefogadási szándékkal, de a kutyát nem adták kintinek (nagy testű,nagy szörzetű. Még a menhelyen is kint vannak lényegében, kistestű, nagytestű egyaránt,Van,hogy évekig. A karjára húzgálták a szájukat, hogy pénznek jobban örültek volna...

2018. márc. 12. 17:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyepivel jobban vigyaznek: lehet, hogy sokmindenkinek adnak onnan kutyat, de java reszukrol szinte semmit nem tudnak! Se jellem, se egeszsegugyi dolgok. Az en kutyamat 12 evesen hoztam ki onnan, azt mondtak het eves. Egy kikotesem volt, egeszseges legyen, erre gennyes-talyogos prosztatagyulladassal, es sovanysaggal jott velem! Utolag letagadtak mindent!
2018. márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tenyesztotol vasaroltam 3 kutyat. Nem jofogasos 🤢 30 ezres kutyakrol beszelek.

Van 4 a menhelyrol. Nalunk semmibe nem kotottek bele. Ivartalanitottak, ezt fizettuk, a 4bol 2 kinti, a masik 3 bent van. Semmivel nem volt problemajuk.

Ha egyik menhely, gyepi sem ad, ott gond van.

2018. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!