Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a majmolás a kutyáknál?

Mi ez a majmolás a kutyáknál?

Figyelt kérdés

Nálunk van sógoromék kutyája... Hát vicc ahogy el van kényeztetve.

3 hétig lesz itt de már most so(k)k.

Mikor elvállaltuk álmomban nem gondoltam, hogy ilyen sok butaságot ki tudnak találni az emberek. Pl a kutya nem aludhat a földön, csak ágy vagy kanapé. Otthon saját ágya van.

Mondtam, hogy nálunk egy kis szivacs lesz. Akkor azt mondta sógornőm, hogy oké. Nem alszik rajta vonyít...

Kajából is valami specko van neki amit 3x kap, úgy tudtam a kutya 1x eszik. Ja és pont ugyan akkor kéne megkapnia, ami nem megy. Vitamint kap a kutya, ruhája van cipő stb. Hát az Istenség nem tudom ráadni a cipőt. Elméletileg nem lehet kint sokáig ruha nélkül meg ne fázzon (vizsla, tehát nem is egy kis bokacirkáló). A gyerekek nem eimohathatják csak kézmosás után (ez így le van írva a papírra) nekem még annó azt tanították mossak kezét kutyázás UTÁN,nem előtt. Napi 3 órát kéne sétáltatni elosztva meg 1,5 órát játszani vele. Nekem, ezt rábíztam a gyerekekre :) Szokja legalább a strapát. :😊 🙈🙈🙈

Sógornőm most terhes, ikreket vár, nem tudom 2kisbaba mellett mennyire lesz erre ideje, mert a férje reggel 6kor megy, este 6kor jön.

Amúgy sőgornőm ennyire megszállott ha ő nincs otthon a sógorom is lekakilja ezt a sok butaságot.

Amúgy a lista nem ennyi. Még annyi sok kis hülyeség van, hogy a felét nem lehet betartani 3gyerek és munka mellett.

Ez mikor lett ennyire durva? Vagy csak sógornőm kerge?



2018. márc. 12. 12:25
 1/10 A kérdező kommentje:
*simogathatják
2018. márc. 12. 12:30
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Sógornőd nem normális. Ennyire még a legalvakultabb kutyabarát állatvédők sem szokták nyomni a hülyeséget.

Kisbabaként, emberként kezeli azt a szerencsétlen vizslát, nem kutyaként.

2018. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazat adok hogy a vizsla baromi rövid szőrű, hiába nem padlócirkáló, hamar megfázik bár most már elég jó van. Azt is megértem, hogy ne nyúzzák a gyerekek, de a többi az valóban erős túlzás.
2018. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Van ami túlzásnak tűnik van, ami nem. A kutyának van fekhelye és ne aludjon a hideg földön, az jogos. Én egy szőnyeget, vagy bevont szivacsot, ahogy írtad leraknék neki.(Bár sokan felugráltatják, agyra, fotelbe a kutyát, azt én se szoktam engedni) A speckó kaja szintén lehet jogos, főleg ha allergiás a kutya vagy már öreg, ilyesmi, de amúgy is, aki foglalkoztatja a dolog, az általában a lehetőségeihez mérten próbál, minél minél jobb minőségi tápot adni a kutyájának. A napi 3x adást én sem értem. Amennyiben nincs valami emésztési zavara vagy ilyesmi, ami indokolttá teszi a szétporciózást, nagykutyának 1x javasolt enni adni, kisebbeknek 2x. Evés után jó egy órát nem javasolt futtatni, intenzíven mozgatni a kutyát, a bélcsavarodás elkerülése miatt. Vitamin, pontos időpont szintén indokolt is lehet...nem annyira fura. Pl. most télen én is adtam immunerősítőt a kutyának. Sokan adnak vitaminokat, amik az ízületeket és a porcokat védi stb. főleg ha hajlamos ilyen betegségre a kutya.


Kutyaruha: A Vizsla fázós kutya, szóval hidegben érdemes rá kabátot adni. Kutyacipő, na ezt már nem tudom...talán azért van, hogy ne legyen koszos a lába? A gyerekek mossanak kezet simogatás előtt, talán az is azért van, hogy a kutya ne legyen koszos. Írtad, hogy sógornőd terhes, lehet a fertőzéstől fél... nem tudom, ezt csak tippelem.


A sétáltatás megint olyan, hogy igen a kutyákat sétáltatni kell. Lehet azért 3 óra, mert ennyi idő alatt fárad le az ő kutyája.


Szóval összességében azt tudom mondani, hogy nem feltétlenül túlzás, amit csinál és lehet annak is van valami értelme, amit épp így leírás alapján nem értek.

2018. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha így vállatad, akkor így csináld. Vagy ne vállald el. De ez, hogy itt kibeszéled, és csak azért se úgy gondoskodsz róla, mint ahogyan arra vállalkoztál, az semmivel sem fenköltebb, mint a sógornőd hülyeségei.
2018. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dehogy vallalkoztunk erre. Kaptunk hozzá egy leírást ami betarthatatlan mivel nincs rá időnk.
2018. márc. 12. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mond meg, hogy nem vallalod.

Vagy 6 fele bogyot szed az egyik kutyam. Mert sajnos kell neki. Ruhaba setal (38kilo) mert oreg, beteg, fazik.

A kutyaim a sajat! helyukon a sajat! agyukban alszanak. Specko kaja van, mert a gyerekemet sem tomom szarral.

Kapnak izuletvedot az idosek.A vizsla rovidszoru! Nem kinti kutya, igen, fazik. Nem caak a kicsik szoktak. Sok mozgas kell neki. Ez ilyen. Mint egy gyerek (persze a szo atvitt ertelmeben!!!). Egy 10,es egy 5 eves, meg egy 3 honapos gyerkoccel egy pitet, 2malit, es egy labradort, jovore meg egy cseh sz.farkast is tartani fogunk. Felvaltva foglakozunk veluk. En mar treningre jarok ujra a malikkal. Az idosebb gyerkocom vegig velunk van, a picik az apukajukkal, vagy bolcsibe/oviba. Csaladostul megyunk nagy erdos turakra, es csaladi haz ellenere minden nap megyunk setalni. Gyerekekkel, kutyakkal.

Ha ennyire nem akarod csinalni, mond meg. Aztan vigyek panzioba.

2018. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Külföldről hogy intézzék el? Elviseljük ezt a 3 hetet valahogy. Remélem mindenki túléli 🙊😂
2018. márc. 12. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

A táp, gyógyszerek érthetőek, de ezt már előttem leirták.

A ruha és cipő meg szerintem a pár nappal ezelőtti minuszokra volt. Én pl a mai sétámhoz nem vettem semmi pluszt magamra, úgy mentem ahogy itthon is voltam, egy pulcsiban és egy vékony gatyában és ennek megfelelően a kutyára sem adtam semmit.

A cipő amúgy a sós utak miatt kellett volna

2018. márc. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem kicsit hülye!!😈😈

Úgy ki b...nám mint macskát sza....ni

Kutyástul sógornőstül ,a gyerekeivel foglalkozna !!

Sajnos a mai világ elment afelé hogy ezeket a rohadt dögöket màr emberként kezelik !!

2018. márc. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!