Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám két órával a vacsora...

A kutyám két órával a vacsora után ugrált. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Este általában már nyugis szokott lenni, de most meghallott valamit, felpattant, szaladt pár kört és közben ugrált is kicsiket. Ugye nem lesz gyomorcsavarodasa? Egy 15kg-os keverék kutyáról van szó.
2018. márc. 13. 23:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Kb fél órája volt az ugrálás, az előbb bufizett egy párat, de azt egyébként is szokott. Most alszik. Szerintetek aludhatok nyugodtan én is vagy figyelgessem?
2018. márc. 14. 00:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aludj! 45 perc-1 órát szokták pihentetni a kutyát evés után. 2 órával utána szerintem pont annyi esélye van a gyomorcsavarodásnak, mint bármikor máskor...

de ha nagyon aggódsz virrassz! Engem nem fog zavarni...

2018. márc. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy itt van két link, ha még is a jelek érdekelnek, mert figyelgetni akarod:

[link]

[link]

Ok, van ahol 2-3 óra pihenést is írnak evés után...de szerintem akkor se kell nagyon aggódnod, már az ugrálás óta is eltelt vagy 1 óra...

2018. márc. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább nagytestű kutyáknál szokott probléma lenni
2018. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem volt semmi gond. Én aggodtam túl:)
2018. márc. 14. 08:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen túlaggódós vagyok :) én is mindenre odafigyelek, és sokszor virrasztok mellettük, ők pedig vígan horkolnak mellettem :D
2018. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!