Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot etessek a törpe...

Milyen tápot etessek a törpe tacskómmal?

Figyelt kérdés
2 éves törpe tacskómat szeretném egészségesebb irányba terelgetni.:-) Esetleg a brot care bárány&rízs? Vagy válasszak direkt tacskónak valót? És akkor melyiket?
2018. márc. 15. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Az Brit Care és nagyon jó minőségű, bátran vedd meg neki, próbáld ki. Ha mégsem jönne be, akkon pl:

Taste of the Wild, Platinum, Happy Dog, Royal Canin, Josera, Brit Premium.

Többfélét írtam, mert van, amelyik kutyának a gyengébb minőség a befutó, de attól még mind jófajta.

2018. márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Enyém pedigreet kap
2018. márc. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Rayal Canint, Joserát (még elmegy de személy szerint én nem tartom jónak), Happy Dogot (bár ebben akad elfogadható, de túl van árazva) és a multikban kapható összes márkát első körben felejtsd el, ha valóban a jó táp kategóriát keresed.

A Brit Car jó. Pár márka amit még megnézhetsz: Lukulus, Markus-Mühle, Ontario, N&D, Platinum Natural, Optimanova, Marp, Doxneo, Acana, Bosch Soft, Wolf of Wilderness, Thaste of the wild de nagyon sok csúcsminőség van a piacon. Minidig az összetevők a lényegesek.:

Első helyen hús, lehetőleg száraz vagy dehidratált szerepeljen, ne legyen a tápban színező és tartósító szer (a természetes tokoferileken kívül), kukorica (ha lehetséges, bár az olcsóbb kategóriák szinte mindegyikében van) és szója!

A lehető legkevesebb gabonát tartalmazza. Elfogadható ha rizs, burgonya vagy valamilyen hüvelyes zöldség féle, esetleg tök van benne, vagy gyümölcsök. A fehérje értéke 23% ás 28% között legyen, a szír pedig 13% és 16% között. A nagyon magas fehérjét nem minden kutya bírja.

A direkt fajtatápok tiszta átverések. Az esetek többségében semmi sem indokolja a fajtatáp kifejezést. Pénztárca lehúzás és értelmetlen.

2018. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírtam tudom hogy brit care. Megprobálom azt. Az Acanacról esetleg valakinek vélemény?
2018. márc. 15. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Acana jó termék, minőségben és hústartalomban teljesen korrekt. A sima classic szériája még fehérjében is tűrhető, de általánosságban elmondható, hogy az Acana magas fehérje és zsír tartalmú táp, nem minden kutya bírja.
2018. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!