Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla körmével mit...

Magyar vizsla körmével mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Hatalmasra nőttek a körmei.Kutyakozmetikára nem tudom vinni.Létezik valami csodaszer?
2008. okt. 28. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod kozmetikushoz vinni és te magad sem mered levágni (sztem se tedd) akkor a következő kötelező oltáskor kérd meg a dokit, hogy csípje le. Én is így szoktam.
2008. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha van rá lehetőséged, sétáltasd betonon, ott jobban kopik a körme.
2008. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk napi egy óra séta, ez alatt fél óra betonon, fél óra füvön. Nem kell vágni sem. De mi előnyben vagyunk, mert kertes házban élünk.
2008. okt. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát az én kutyám beoltatni se nagyon hagyja magát , küzd erősen ellene.A séta jó lenne csak szegénykém már elég öreg.Fiatalabb korában vittem sokat de már nem nagyon akar menni inkább fekszik szinte mindig.
2008. okt. 28. 18:41
 5/7 anonim válasza:
13%
Én azt ajánlanám,hogy kérdezd meg a keresztlányodat!
2008. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
az én apukám mindig le szokta vágni neki, de csak azt, ami esetleg visszakanyarodik, és belenő a bőrébe...
2008. okt. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagyél karomvágót, és vágd le, vagy bízd az állatorvosra.
2008. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!