Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkora kutyaházat vegyek egy...

Mekkora kutyaházat vegyek egy német juhásznak?

Figyelt kérdés
Lehetnek méretek is, vagy konkrét házak, esetleg személyes tapasztalatok (talán ez a legjobb). :)

2018. márc. 17. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Igazad van elírtam. 60cm a belmagassága a mienknek. Szuka Német Juhész). De ha kan akkor 65, 70 cm belmagassága nyugodtan lehet.

2018. márc. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor konkrétan, úgymond durván kerekítve 70 cm-es belmagasság. :)
2018. márc. 21. 16:35
 13/15 anonim ***** válasza:
Off: azt még mindig nem írtátok le, hogy miért nem szabad olyan házat venni, aminek a közepén van a bejárata. Pedig komolyan kérdeztem és tényleg érdekelne... Esetleg mutatni is tudtok olyat, ahol ilyet árulnak? Mert én sehol nem találok ilyet.
2018. márc. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tilos a középen lévő ajtós ház. Viszont a kissé oldalra helyezett bejárattal azt érik el, hogy nem közvetlen jut be akár a hideg, a szél a kutyára, hanem a kutya , ha hideg van, el tud húzódni ahhoz az oldalhoz, ahol nincs az ajtó.

[link]

2018. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Személyes tapasztalatból mondom( ha még mindig nincsen neki ház): nekem is németjuhászom van és kell neki a ház de ne aggódj ha nem használja éjszaka se és inkább egy sarokban alszik. Nincsenek oda a házukért éjjel is éberek és alvás kozbe is ha valaki elsétál a kerítés mellett fel fog állni és ezért nem szereti a házat. Nem hall benne mindent nem lát benne mindent de kell neki mert ha NAGYON esik az eső akkor oda bújik be de ha csak kicsoz esik akkor inkább ázik. Egy tágadabb ház kell neki amibe fel tud űlni mert jobban dzereti ha tágad de ne legyen olyan nagy hogy télen a saját testhőmérsékletével ne tudja felmelegíteni mert azért minusz fokokba már bemegy. Konkrét méretet azért nem tudok mondani mert nem mondtad hogy kölyök vagy felnőtt. Ha kölyök akkor először egy kisebbet. Amég kölyök kicsit többet fogja használni. És ha felnőtt akkor se mindegy hogy egy kisebb nőstény vagy egy nagyon nagy hím( mert azért a németjuhásznál nem ritka) és az se mindegy hogy mekkora a bundája (rövid,félhosszú,hosszú) Nekem egy félhosszú szőrű 2 éves hímem van és a háza most pontosan nem tudom de kb olyan 1,3 méter mély 60 centi magas ( de ez attól is függ hogy milyne magas kell hogy mekkora ülve a kutya és fonros hogy fel tudjon ülni ) és kb olyan 40 centi széles( ez akkora legyen hogy ha össze húzza magát meg tudjon benne fordulni)
2018. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!