Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A purina mennyire jó táp?...

A purina mennyire jó táp? Vagy a royal canin?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? És miért? És mellette melyik a legjobb táp? Akár konzerv, akár száraz tápból? Árakat nem kérek, hogy jobban megéri meg stb, mert nekem a kutyáim az elsők! És a legjobbat szeretném, még ha az a legdrágább is.
2018. márc. 18. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Elég érdekes hogyha az ár nem számít akkor két ilyen pocsék ár-érték arányú tápot választottál.

Ha nem számít az ár: Acana, Taste of the Wild, Orijen, Wilderness, Eukanuba stb.

2018. márc. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én csak érdeklődtem, mert már mindenről lehet mindent hallani, és hogy kinek mi a tapasztalata
2018. márc. 18. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezek befuttatott tápok , ami jók a HAPPY DOG-CAT, PREMIER.
2018. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Premier tényleg jó!

Az én kutyám például meg sem eszi a Royal Canin-t. A Premier a kedvence. Elég kényes tápok terén,és ez a kedvence.

2018. márc. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!