Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kutya szagolgatja az...

Minden kutya szagolgatja az ember fenekét?

Figyelt kérdés

Gyakran járok barátnőmhöz, akinek van kutyája, és mindig amikor bemegyek a kapun, belenyomja az orrát a fenekembe, és ott szagolgatja, meg néha elölről is... tudom hogy a kutyának ez nem olyan, de nekem baromira rossz és kellemetlen. Egyszer majd én is szeretnék kutyát, de érdekel hogy minden kutya ezt csinálja? És le lehet szoktatni róla? Hogyan? Barátnőm azt mondja, hogy mondjam hogy NEM, és csapjak az orrára, de tényleg meg kell ütni a kutyát ezért? :(

13/L



2018. márc. 19. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem csak a hím kutya csinálja.
2018. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden kutya szagolgat, ha meg akar ismerni. Hányszor volt ilyen? Ha nem sokszor, akkor majd abbahagyja. Ha nem fogja, akkor tényleg üsd meg.
2018. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha hagyják neki, akkor szagolgatja.

Ha normálisan van (lenne) nevelve, akkor a gazdája rászólna és abbahagyná.

2018. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
A kutyak igy ismerkednek, ismerik meg a masikat illetve a masik ha szad szagolgatjak (neha nyalogatnak es az orrukba kenik a szagot es ez alapjan is infokat szereznek rolad) ebben "szerintuk" semmi kivetni valo nincs igy alkotta meg oket a termeszet. Utni szerintem felesleges(mintha teged nyakonverne valaki, mert odakoszonsz) egy normalis kutyanal a szagolgatas megkezdese elott eltolod nehany alkalom utan velhetoen abbahagyja(vagyis durvan redukalodik a szama).
2018. márc. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak azt szagolja amelyik nincs megmosva, büdös.
2018. márc. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Az orrbavágást nem kell nagyon erőszakosan csinálni, legyen az egy ilyen kis "épphogy-ütés"
2018. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Az enyém szuka és csak előlről szagolgat, meg a számat akarna, de persze nem hagyom neki . Én azt olvastam, hogy a kutyák a szajból és a fenékből érzik a szagokat.
2018. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Az én kutyám sose csinált ilyet, kölyökként sem. Ismerősnél kerti kutyánál láttam ilyet, de az is inkább kacagnivaló volt, mint igazán idegesítő, eltoltuk és kész. Egy idő után nem csinálta.
2018. márc. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Kiegészítem: minden szaglással tájékozódó állatfaj szagol, és mindent. Max annak a kutyanák pont a feneked esik az orra magasságába, a tacskó a bokádnál szagolna. Nyugi, mindenki tudja, hogy egy kutya ilyen, nem téged fognak szagosnak gondolni, és hidd el, a gazdi ilyenkor jobban "ég".
2018. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!