Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám vemhes?

A kutyám vemhes?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa, hogy egy nap alatt nagy lett a hasa és érzik, hogy van benne valami. Egy csavargó kutya be tud jönni hozzánk aki fiú.

2018. márc. 20. 13:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Már bocsáss meg, de én nem vagyok állatkinzó. Mondhatod egy 11 éves kislánynak, hogy lője fejbe magát, mert a kutyája kölyköket vár. Én mindig is gondoskodnék azokról a kutyákról, akik az Icecream-emtől születtek. Egyébként olvashattad, hogy nem keverék korcsom van, hanem fajtiszta tacskóm, és nem kérnék érte pénzt. Tudod miért? AZÉRT, MERT A BARÁTAIMNAK ADOM ŐKET! Leállsz cs@szegetni egy idegen embert azért, mert a kutyájának kölykei születtek! Az ilyen emberek hagyjanak békén, mert én csak arról érdeklődtem, hogy a kutyám vemhes-e.

Látom nem itt kellet volna.

2018. márc. 20. 15:47
 12/24 anonim ***** válasza:
85%
Miért érdekel? Talán mert a te kutyád kölykeit/unokáit mi találjuk meg zsákba kötve, kidobva, megkínozva felakasztva, azért! Azért, mert tele vannak a menhelyek, naponta kell menteni a kidobott állatokat ami nem kevés pénz és idő! Persze, a te kutyád és egyik leszármazottja sem kerül majd ilyen helyzetbe MINDENKI EZT MONDJA. Úgyhogy ha nem tudsz értelmeset mondani inkább fogd be a szád és ne okoskodj. Talán inkább hallgass arra akinek több esze van mint. Mi állatvédők nem azért vagyunk, hogy ilyen idióták után takarítsunk.
2018. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Veszek nekik chippet, féreghajtót, ételt, akármit! Csak szálljanak le rólam az ilyenek!
2018. márc. 20. 15:48
 14/24 A kérdező kommentje:
Na jó, mondtam, hogy ÉN EGY 11 ÉVES KISLÁNY VAGYOK, ÉRTED? Engem hagyj békén!
2018. márc. 20. 15:50
 15/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék több kommentet.
2018. márc. 20. 15:51
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
Mikor okoskodni kell akkor nagylány vagy, ha valaki helyre tesz akkor meg jaj csak egy 11 éves kislány...? Válasz a kérdésre: a kutyád lehet vemhes, de mivel azt se tudod pontosan mikor tüzel így nem biztos. Daganatos is könnyedén lehet. Vidd orvoshoz és ha szereted ivartalanítsd, sokkal tovább fog élni. Ha nem szereted akkor szülesd csak.
2018. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
80%

Azt se tudod vemhes a kutyád, mikor már mozognak a kölykök a hasában. Azt se tudod mikor tüzel, hogy fokozottan vigyázz rá akkor. De te majd ellátod az akár 8 kölyköt is, oltatod, chipelteted, kölyöktáppal eteted őket, amíg gazdát nem találsz nekik, az anya vemhességét meg végig kíséri orvos.

Ja, vagy nem, és pár hét múlva ugyanígy pitizel, hogy mit lehet csinálni a kölykökkel:


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9205655-ha-n..


De a szájalás, az megy...

2018. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Én tudom mikor tüzel! Februárban, márciusban. Egyébként az nem az én kérdésem volt.
2018. márc. 20. 16:44
 19/24 A kérdező kommentje:

De én csak egy kérdésemre akartam választ.

Bárcsak nem is regisztráltam volna erre az idióta oldalra.

2018. márc. 20. 16:47
 20/24 anonim ***** válasza:
86%

Vidd el orvoshoz anyukáddal és ott ultrahang segítségével megmondjak, hogy vemhes-e. Ha vemhes (reméljük nem) akkor kérj időpontot császármetszésre, mert lehet, hogy a te kutyád "Tacskó", de aki felcsinálta nem az, így nem tudhatod, hogy mekkora kölykök lesznek és nem- e hal bele a mama az esetleges természetes szülésbe.

Ha vemhes és kész vagytok a dokinál menjetek be egy Fressnapf-be. Ott tudtok venni Royal Canin Starter tápot, amit Icecream-nek ennie kell és amit a kölykök is enni fognak 8 hetes korukig. Utána menjetek haza és Icecream-nek csináljatok bent egy nyugodt helyet, ahova császár után haza tudjátok vinni a kölyköket. Legyen benne infralámpa, (2,5 hetes korukig a kicsiknek legyen felkapcsolva), fekhely, kutya pelenka, folyton friss víz és beáztatott táp.

Az első féreghajtást 4 hetesen kell megcsinálni, aztán kell egyet 6 majd 8 hetes korukban is.

Az első oltást 6 hetesen fogják kapni a dokitól és akkor kapják majd a chipet is. A második oltásra 8 hetesen kerül sor.

2018. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!