Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem viszi el senki a...

Ha nem viszi el senki a kiskutyákat, de pénz sincs ellátni őket akkor?

Figyelt kérdés
Mamim szomszédjában lefialt a kutya 8 életben maradt. Már nagyobbak esznek normálisan de nem bírják kajával. A fia hírdeti a fecebookon is,de eddig 0 azaz 0 jelentkező van rá. Hár többen adják oda a maradékot de így sem győzik. Meg ugye jön a tavasz. Eboltás, de azt nem tudják kifizetni ennyi kutyára.

2018. márc. 20. 13:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a kutya nem szűznemzéssel szaporodik. Ivarzási időszakban a nőstényhez nem kell kan kutyát vinni - úgy nem lesz kiskutya.

Akinek a kiskutyákat etetni nincs pénze minden évben, egyszer legyen pénze ivartalaníttatni! Akinek erre sincs pénze, az NE tartson kutyát!

2018. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sicman99 válasza:
0%

Van a közelben állat menhely ?

Ha van akkor oda kell elvinni a kutyusokat , ott gondoskodnak róluk és gazdit is találnak nekik .

2018. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem is költ a kicsikre, de nyilván macera a létük. Akit ennyire nem érdekel a saját kutyája, annak már ez is hatalmas "áldozat" hogy ad nekik maradékot - legalábbis ő annak érzi. Remélem azért nem fogja megölni a kölyköket.

Nem is értem miért van kutyája az ilyennek.

A teendőket leírták többen is, ha ő is tudja mi lenne a dolga, de mégsem teszi meg, akkor nem tudsz mit csinálni sajnos

2018. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Szegény kutyák!

Attól tartok, az lesz amit a 10. válaszoló írt... :(

2018. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
próbáljátok minnél több fórumon hirdetni. a facebookos hirdetés gyanitom, hogy annyit foglal magában, hogy kirakta a saját idővonalára, ami elég kevés. osszátok meg kutyás csoportokban is és a közeli menhelyeket is kérjétek, hogy legalább az oldalukra tegyék ki a hirdetést. meg ugye az sem mindegy, hogy milyenek a képek a kicsikről. fotózzátok le egyenként a kutyákat, úgy, hogy ne mozduljanak be és jól látszódjon főleg a pofijuk.
2018. márc. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

Ide kell őket feltenni, keverék, ingyen elvihető kis kutyákként:

jófogás

gazditkeresek.hu

kiskutya.hu

ebadta.hu

e-kutyak.hu

vatera

allatapro.net

startapro.hu


Állatvédó szervezetek:

[link]

Menhelyek:

[link]


Valamint győzd meg őket, hogy ivartalanítsanak!

2018. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Lehetetlen
2018. márc. 20. 19:00
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha lehetetlen, akkor mit fognak csinálna, ha ez félévente megismétlődik???

Egyébként állatvédő szervezeteknek is megpróbálhatsz szólni, hogy oltatlan kutyákat tart stb. Hátha valaki megpróbál intézni valamit.

2018. márc. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mondtam a fiának az állatvédőket. Innentől már az ő dolguk.
2018. márc. 20. 21:41
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

...és ezek az emberek szívbaj nélkül csapják agyon a szaporulatokat mert ez az élet rendje...setét középkori állapot.


Nekem rengeteg vitám volt ez ügyben még családtagokkal aztán egy ilyen alkalommal mikor nagyon begorombultam odavágtam: a jóistennel hogy számol el hogy ennyi élet szárad a lelkén???

2018. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!