Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen érzés "mindent elveszít...

Milyen érzés "mindent elveszíteni"?

Figyelt kérdés
Ha valaki megtapasztalta már ezt az érzést, kérem, fejtse ki, hogy viszonyult akkor a környezetéhez, az életéhez, és végül hogyan kezdett új életet ez után. Az is érdekel, hogy ez az élethelyzet változtatott-e a tulajdonságain és milyennek látja magát azután, hogy elmúlt.

2017. ápr. 10. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon rossz,olyankor minden összeomlik benned:(
2017. ápr. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, kifejtenéd nekem bővebben, kérlek?
2017. ápr. 10. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Szar. Nem kezdtem új életet, zombi lettem.
2017. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy honnan nézzük. Gyakorlati vagy lelki oldalon.


Utóbbiban van tapasztalat. Eleinte ritka xar volt, komolyan ha lett volna egy gomb, ami eltüntet örökre, egyértelmű lett volna a döntés. Mára csak szimpla egyik napról a másikra élek. Van, hogy hetekig a házból sem mzodulok ki, csak ha már valami kaját kéne venni.

2017. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszerre vesztettem el majdnem az összes barátom és hagytam abba a versenysportot, bántott, csúfolt mindenki. HIHETETLENÜL rossz volt nagyjából 2 talán 3 hónapig semmihez, de tényleg semmihez nem volt kedvem, totál depressziós lettem, befordultam, az animékbe és a rock illetve metál zenébe temetkeztem, a jegyeim rohamosan romlottak. Voltak napok amikor nem mentem suliba, amiből később jó nagy ribillió is lett és volt hogy 10-kor estem be mert anyám vitt be kisírt szemmel. Nagyon nehéz volt. Egyik nap aztán minden kijött rajtam, egész nap bőgtem, nagyon katasztrofálisan éreztem magam, ekkor anyával leültünk átbeszéltünk mindent, megvigasztalt teljesen kiveséztünk mindent, magyarán kaptam egy jóóóó nagy lelkifröccsöt. Nem mondom hogy utána nem volt semmi bajom, de a javulás felé indultam. Tél végére nagyjából kezdett az elmém kitisztulni és a depresszió alatt kialakult alvászavar (napi 4-5 óra) is kezdett javulni (7-8 órára). Régi barátaim ugyan már nem jöttek vissza, de békén hagytak, már nem csúfoltak stb., lettek új barátaim, akik szintén jó tanulók és elkezdtem ismét sportolni. Ez volt február végén. Akkoriban ráeszméltem hogy bakker a 2-eseket, 3-asokat ki kellene javítani. Tehát egyszerre kezdtem gőzerővel tanulni, jó sokat futni. Mára ott tartok így április közepén, hogy könnyedén lefutok 10 kilométereket, szinte az összes tantárgyból 5-re állok ismét és szeretek öltözködni, a fekete ruhatárba vittem szép színeket és egyszerűen imádok suliba járni, imádom az életem, imádom a tavaszt, imádom az új kiskutyám. Mindent! Végre jól érzem magam...

13/L

2017. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Most miért kellett lepontozni?
2017. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló, aki imádja az életét: örülök neki, hogy ilyen emberek is vannak a világon, mint te. :)
2017. ápr. 20. 22:48
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Én most vagyok krízishelyzetben: 3 legjobb barátot elvesztettem...apám + nagyszüleim kitagadtak, unokatesóm is elmondott mindennek..anorexiás és OCD-s is voltam..most meg ismét szorongok és remegek valószínűleg a szerencsétlenségek és a viták/konfliktusok miatt...Emellett nem vagyok hetero, amit képtelen vagyok még mindig elfogadni...Most így vagyok..valamennyire magányosan és megviselve, de talán sikerül újra felállni, hisz azért szerencsére egy kis segítségre még mindig számíthatok...100%an nem vagyok egyedül! 18/fiú
2017. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha akármikor szeretnél beszélgetni valakivel, vagy csak egy jó tanácsot, írhatsz nekem.
2017. ápr. 23. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont most vagyok ebben a helyzetben. El kellett engednem valakit, aki a mindent jelentette számomra. Egyedül a magamba vetett hit maradt és a hihetetlen nagy fájdalom.
2021. szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!