Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a kennelről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy a Barguard Border Collie kennelről mi a véleményetek. Esetleg valamelyikőtöknek van kutyája innen?

A kennel honlapja: [link]

Köszönöm szépen a válaszaitokat előre is!



#kennel #Border collie #Border Colle #Barguard
2018. márc. 21. 20:02
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam: Bariguard (bár a linkben úgy is helyesen van)
2018. márc. 21. 20:20
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanezzel a kennellel szemezek, ajanlották,csak én mudit szeretnék.

Szóval engem is érdekelnek a vélemények

2018. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerem őket de az oldal nagyon színvonalasan és esztétikusan, részletesen van vezetve, a kölykök növekedése is szépen dokumentált szóval ilyen szempontból nekem szimpatikusak. :)
2018. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Jónak tűnik, hívd fel őket, beszélgess velük, látogasd meg őket. Aztán kiderül milyenek.
2018. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Szia, én személyesen ismerem őket és egy borderem van tőlük és ők segítettek mudit találni is. Életük a kutyazas, bátran merem ajánlani őket! Nagyon jó szocializaciot adnak a kiskutyaknak, YouTube-on vannak fent videók is, hogy működik ez náluk:) Szoval nyugodtan hívjatok fel azt tudom, hogy jelenleg 2 border van eladó és egy mudi, de ősszel jön mindkét fajtából új alom:) Remelem tudtam segiteni:)
2018. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a zöld kezek!
2018. márc. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!