Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég valószínű, hogy bepisilt...

Elég valószínű, hogy bepisilt a kutyám éjjel, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy 4,5 hónapos kölyök kutyánk (lakásban). Este 22-kor viszem le utoljára, eddig kibirta az éjszakát, de reggel 6kor már nagyon kellett neki, levittem és pisilt az azonnal legalább 3szor. Ma reggel viszont mikor levittem, nem pisilt, csak játszott, azóta 20 percenként viszem le, de nem pisilt azóta sem. Szóval elvileg tegnap este 22 óta nem pisilt, ami szerintem elég valószínűtlen, szóval nagy eséllyel a lakásba pisilt valahova ugye? Elég fontos mert két pici gyerek is van, az egyik még csak kúszik és nem szeretném ha a kutya pisiben mászna. De én már az egész lakást átnéztem és sehol semmit nem találok. Parketta, szőnyeg, járólap van. Arra gondoltam talán már olyan régen pisilt (éjjel) hogy már fel is száradt de az gondolom akkor is látszana nem?? Vagy létezik h egy kölyök kutya este 22 óta nem pisilt és nem is kell neki? Most békésen alszik.
2018. márc. 22. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen. De a vizelet pár napig "steril". Akár meg is lehet inni.


Pár óra alatt meg úgy is megszárad és utána már nem tudnak szaporodni annyira a bacik rajta szóval nem kell ezen annyira parázni. Ha valahol érzed a szagát akkor mosd ki ennyi.

2018. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. 9:30kor pisilt. De az már a második pisi szokott lenni.
2018. márc. 22. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!