Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mire váltanátok az acana...

Ti mire váltanátok az acana tapról?

Figyelt kérdés

Eddig ezt ette nem is volt gond de mostanában elég lágy a szeklete ezért váltok. Vettem egy kis csomag brit canilove-ot csak hogy lássam ízlik e neki és hogy bírja-e a gyomra.

Ez a tap szerintetek van olyan jó mint az acana? Ha ez nem válik be akkor jön az orijen.

Vagy tudtok még hasonló jó minőségű tápokat?



#kutyatáp #Acana #brit canilove
2018. márc. 22. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Applaws. Én azzal etetek és nagyon meg vagyok vele elégedve. Minőségileg ugyan olyan mint az acana vagy az orijen, viszont mivel ezektől a márkáktól fiatalabb és nem annyira ismert valamivel olcsóbb. Rengeteg ízben van, emberi fogyasztásra is alkalmas hozzávalókból, semmilyen mesterséges cuccot nem tartalmaz. A cicák nagyon szeretik, szép selymes és fényes tőle a szőrük, egészségesek, én csak jót tudok mondani róla.
2018. márc. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Team Breeder Maintenance táp nagyon jó ár/érték arányú.
2018. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Hovarju ***** válasza:
Én Platinumra váltottam. Nálunk bejött.
2018. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Carnilove nekünk bevált.
2018. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha az Acana lágy székletet okoz akkor szansos hogy az orijentől fog menni a hasa.


Én közel 8 éve Acanával etetek és több ízvariánst is kipróbáltam. Az eddig nyilvánvaló, hogy van olyan Acana táp amitől "nagyobb" a rakás de lágy széklet csak az egyszeri orijentől volt. Egy családi kutyának a halas Acanával voltak hasmenős problémái.


A kutyám elég érzékeny bélrendszerrel van megáldva ezért az álladó nálunk az almás-bárányos, ezt szoktam 2-3 havonta Ranchlanddal cserélgetni.

2018. márc. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Platinum. Igaz ez netről rendelős.
2018. márc. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt tőle lágy széklet a magas fehérje tartalom miatt. Keress olyat, aminek alacsonyabb a fehérje tartalma.


Mi Taste of the Wildra váltottunk utána, teljesen bevált.

2018. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Acana összes terméke aránylag magas fehérje és zsír tartalommal rendelkezik. Olat válassz ami nem tér el tőle drasztikusan, nehogy megerőltető legyen a gyomrának és a veséjének.

A Platinum kiváló de az Acanához képest alacsony a fehérje/zsír tartalma. N&D sütőtökös tápcsaládja, Real NAture, és Cornilove, ezeknek nagyjából azonos a fehérje szintje az Acanéval. Még a Brit Care családból lehetne választani, de az már 26%-28% fehérjét tartalmaz 16% zsírral.

2018. márc. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!