Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Brit Care Salmon & Potato...

Brit Care Salmon & Potato tápról vélemények? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

7 éves szukámat gennyes méhgyulladás miatt ivartalanítani kellett. Mivel a betegség elején semmi tünetet nem mutatott, az éhségsztrájkot legendás finnyásságának tudtam be. Sajnos nem jött be...

Rengeteget fogyott, legalább 5 kilót. Ez egy 30 kilós staffordnál igen sok (szinte agárszerű a kutya..), ezért meg kellene erősítenem szegényt. A műtét 2 és fél hete volt, semmi baja, rohan, játszik, bandázik.

Rendeltem Brit Care tápot, még sosem próbáltam ezt a márkát. Van valakinek tapasztalata vele? Direkt a halasat választottam, a kutyámnak a hal a mindene, semmiféle allergiája nincs.


2018. márc. 22. 04:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lazacosat használom, de egyébként szuper minőségű a bárányos, kiváló ár/érték aránnyal.


Egy kutya pedig nem tud finnyás lenni, csak te vagy túlzottan vajszívű.

2018. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a bárányosat használom, én is nagyon elégedett vagyok vele.
2018. márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyusomnak nem vált be. Folyamatosan éhes volt és fogyott tőle. Pedig a végén már majdnem dupla adagot kapott és még így is. Nem volt más táp, ami ennyire nem táplálta, csak ez.
2018. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen remek táp legyen is, a kutyád dönti el, megfelelő-e neki, vagy sem.

A kutyák emésztése nem egyforma. Ki kell kísérletezned, a tiednek milyen táp hasznosul a legjobban.

2018. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt. :)

Vele nagyon vajszívű vagyok etetés terén, sosem volt jó evő. Vannak olyan tápok, amiből hiába rendeltem 20 kilósat, az egész zsákot a másik kutyám ette meg. :D

Rengeteg tápot próbáltam már vele, eddig egyedül egy Naxos nevű, olasz gyártmány jött be huzamosabb ideig, de ezt már évek óta nem találom egyik magyar forgalmazónál sem.

Kíváncsi vagyok erre a Britre, reméljük beválik. :)

2018. márc. 22. 11:08
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem láttam Naxos kutyatápot a Top Dog Ebáruház oldalán. :D


(Ez nem biztos, csak úgy emlékszem)

2018. márc. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált volna székletügyileg, és kinézet ügyileg is, de nem annyira szerette, így most a bárányos változatával etetünk.
2018. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most evvel etetek, de még nem tudok tapasztalatot mondani róla.

Ez előtt a bárányos rizses verziót kapta, az nem annyira jött be (kemény, darabos széklet).

2018. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!