Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van magyarországon...

Valakinek van magyarországon Corgija? Mennyiért fogadta örökbe? Tényleg annyira ritka itt, hogy 300. 000 ft kb az ára?

Figyelt kérdés

#kutya #corgi #Cardigan walesi corgi
2018. márc. 24. 07:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is van egy! Ha hiszitek ha nem, én menhelyről hoztam. Úgy találták egy főút mellett!
2018. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%
persze 11es, majd pont a 300-400 ezres kutyákat fogják kidobni. A tiéd maximum egy keverék ami kicsit hasonlít rá. Az emberek meg nem mindennap látnak corgit te meg elhiteted velük hogy az bizony az. Te is vérszemet kapsz a menhelyektől? Mi ez most, az elnyújtott tél miatt van? :D
2018. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a tovabbi valaszokat es vannak olyan bolond emberek akik kidobnak egy ilyen draga kutyat is😌😏

Szomszed varosi menhelyen,igaz hogy ez nem olyan draga kutya,de egy kidobott goldent talaltak az ut szelen es most nagyon licitalnak erte az emberek

2018. márc. 29. 12:22
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
MO-n mar kutyafajtakkal is razzatok a rongyot? 😂
2018. márc. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen tökmindegy milyen kutyafajtáról van szó. Egy normális tenyésztőtől, szűrt szülőktől törzskönyves kutya nincs 100.000ft alatt. Ilyen olyan vérvonalból pedig egy golden, egy labrador, egy tacskó stb. stb. is kerülhet 300.000-500.000 vagy akár milliós összegekbe is. Az, hogy a corgi szerencsére nincs még szaporítókézen egy dolog, a tenyésztők mesterségesen tartják fent az árat. Az elmúlt 5 évben mióta corgim van, az áruk nem, hogy csökkent volna, hanem kb 3x annyiba kerül. ÉS ez nem rongyrázás... Mindenki arra költ amire akar, sok spórolás árán is lehet kutyát vásárolni, nem kell ahhoz milliomosnak lenni, hogy az ember a kedvenc fajtáját megvegye. ÉVeket spóroltam, hogy ilyen kutyám legyen, de persze azt senki nem kérdezi meg, csak egyszerűbb azt hinni, hogy akinek drága kutyája van, annál kolbászból van a kerítés is. Gratulálok!!! ez a tipikus magyar mentalitás!!!
2018. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!