Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 napja eltűnt kutyánál van...

3 napja eltűnt kutyánál van még esély, hogy hazajön?

Figyelt kérdés
Egy parkból tűnt el, szóval lehet elvitték.
2018. márc. 27. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha plakátolod, facsén hirdeted, és a legtöbb médián keresztül körbeküldöd az üzenetet a kutyád képével, és a "elveszett, valószínűleg ellopták" szöveggel, akkor lehet rá esély, hogy valaki meglátja ahogy valaki sétáltatja.


Chip volt benne?

2018. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hazamenni biztosan nem fog. Emeld fel a fencidet és keresd meg.

Valahol olvastam, hogy vissza-visszajárnak oda, ahol utoljára együtt volt a gazdával, és ha kiteszel valami játékát. vagy ha van alvósrongya a parkba, a környéken sétálsz, akkor talán belebotlotok egymásba.

2018. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Az én kutyámat is elvitték és 2 hét után megjelent a kapuban koszosan leharcoltan, de hazatalált. Már minden reményem elveszett, hiába kerestem. Szerintem lehet rá esély, vagyis számomra ez egy csoda volt, hogy hazajött az enyém. Keressétek nagy erőkkel, közben pedig reménykedjetek.
2018. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
3szor veszett el a kutyám,azonnal plakátok-rádió-FB-kocsmák,stb,max.2hét után mindig meg lett,akkor is amikor el akarták sumákolni.
2018. márc. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Hogy tűnt el a parkból? Kikötötted és otthagytad vagy szaladgált póráz nélkül a vakvilágba és valaki felkapta?


2. Hazatalálni hazatalálhat, de ez nagyon sok mindentől függ.


3. Plakátold ki a környéket, rakd ki facebookra, jelentsd be az állatorvosnál, hogy elveszett. Ha úgy gondolod hogy ellopták, akkor mehetsz a rendőrségre is, de nem ártana biztosnak lenned benne.


4. Folyamatosan kell plakátolni, mert előszeretettel leszaggatják és nem ártana sűrűn sétálgatni a környéken, megkérdezni a járókelőket, hogy látták-e.

2018. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
nem tudom, de ha nem lesz meg, akkor fogadj be egy menhelyi kutyát
2018. márc. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

79%-os fejezd már be ezt a borzasztó pofátlan menhelyi kutyás hülyeséget! Valakinek elveszik a kutyája és valószínűleg levert, szomorú és a remény élteti te meg jössz ezzel a hülyeséggel megint, eszem megáll! Komolyan megutáltatod magad.


Kérdező mit tettetek eddig? Plakátoltatok, közösségi oldalon hirdettétek, kerestétek? Hogyan tűnt el?

2018. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!