Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka hogy a kutyám...

Vikusz30 kérdése:

Mi lehet az oka hogy a kutyám mostanában állandóan alul szaglászik? Mindíg az imtim részemnék?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem tapasztaltam nála ilyet. Most egy pár hete olyan pofátlanul szaglászik. Sokszór már menni nem tudok tőle mert meglátt és rögtön a seggemben van. Úgy kell ellökdösnöm vagy megfognom és kézbe hurcolászom még kimegyek a kapun vagy be.

Tudom fura kérdés!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 27. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Az én egyik kutyám is csinálja.Ők 20-szor erősebben érzik a szagokat, mint mi.Hát mit mondjak, érez valami szagot ott.Lehet az neki kellemes illatnak számít.Az emberi testnek van "szaga", mégha rendszeresen tisztálkodunk is.

De én is kíváncsi vagyok, mások mit írnak.

2018. márc. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy cikk erről: [link]
2018. márc. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Elolvastam a cikket. Nálunk nem az idegeneket, nem a páromat csak engem. 5 év alatt nem tapasztaltunk nála ilyet. De most szószerint rám van kattanva. Nindíg szotfogadó volt de most nem olyan. Nekem nem fogad szót. Meg pofátlanul szimizik.

2018. márc. 28. 18:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kutyák akkor "kattannak" rám amikor mensizek.

Főleg a kan kutyákat nem tudom levakarni. De a szukák is pofátlanul beszagolnak :D


Esetleg megváltozott a ph-d oda lent és más szagot áraszt ami a kutyának feltűnik.

Nadrágodon nem lehet vmi más szag?

Nekem a nadrágra akkor szoktak kattanni a kutyák még sajátok,ha más kutya vagy macska szagát érzik.

2018. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!