Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyafajta ami...

Van olyan kutyafajta ami alapvetően jól kijön a macskákkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék majd egy kutyát,év vége felé vagy jövőre.Van egy 2 éves macskám,szelíd de eléggé rettegős,életében 2x találkozott kutyával.

Arra vagyok kíváncsi van-e olyan kutya, ami alapból jobban kijön más állatokkal,pontosabban cicákkal.Tehát hogy nem érez ösztönt hogy folyamatosan kergesse,stb. Vagy ez kizárólag nevelés kérdése? Amúgy lakásban élünk,nagy termetű nem jöhet szóba,csak kicsi vagy közepes . Ami KÜLLEMRE tetszik pl a schnauzer,tacsi,spániel,mopsz. Aztán lehet ezek abszolút nem lennének hozzám valóak,nem tudom :D Időm lenne rá,reggel fél óra,munka után fél-1 óra, és este 1 óra. (csak azért írom,hátha ezekalapján már kilőve ezek közül egyik-másik)

Természetesen utánajárok,meg felveszem majd a kapcsolatot tenyésztőkkel, de szeretném kicsit leszűkíteni a kört, mondjuk 2 fajtára.

Aki kutyát és cicát is tart,írhatna tapasztalatot ! Vagy félős cica mellé "szemétség" kutyát venni,mert mindig rettegni fog? Ezen is gondolkodtam már, de szerintem hozzászokna,ha nem érezne veszélyt,nyilván idegen 35kilós kutyáktól retteg,de ha hazavinnék egy kiskutyát,csak nem félne...mit gondoltok?


2018. márc. 28. 09:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így lesz !! :)
2018. márc. 29. 08:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!