Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van nekem egy 7-8 éves pitbull...

Van nekem egy 7-8 éves pitbullom? Minden este alszik mint a bunda? Szerintem nem normális amit csinál?

Figyelt kérdés

Minden este alszik és jár a lába meg hülye hangokat add ki magából mikor alszik álmodik?

Mitől lehet ez?



2018. márc. 28. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Ugye neked nincs pit hull od!!!
2018. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen normális és ne ébreszd fel ilyenkor.
2018. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Árulj már el valamit? Miért kell minden mondat után kérdőjelet rakni? Mert igy baromi hülyén jön ki a dolog?
2018. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Azt csak te tudhatod, hogy van-e egy 7-8 éves pitbullod és esténként alszik-e, mint a bunda. Azt, pedig, hogy erről te mit gondolsz, végképp nem tudhatom se én, se mások.


Viszont, ha vakkangat álmában és mozog a lába, az nem baj, csak álmodik :)

2018. márc. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

"Van nekem egy 7-8 éves pitbullom? Minden este alszik mint a bunda? Szerintem nem normális amit csinál?

Minden este alszik és jár a lába meg hülye hangokat add ki magából mikor alszik álmodik?"


Én nem tudom. Szerinted?

2018. márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Válaszaim sorban a kérdéseidre:


Van nekem egy 7-8 éves pitbullom?

Nem tudom. Gondolom van.


Minden este alszik mint a bunda?

Ez elég valószínű.


Szerintem nem normális amit csinál?

Gondolom, hogy szerinted nem normális.


Minden este alszik és jár a lába meg hülye hangokat add ki magából mikor alszik álmodik?

Elég nehéz értelmezni ezt a kérdést.


Mitől lehet ez?

Ha az előző mégsem kérdés lett volna, hanem egy kijelentő mondat, és arra vonatkozik ez a kérdés, akkor a válasz az, hogy normális. Feltéve, ha nem egész éjszaka csinálja. Amikor álmodnak a kutyák, gyakran csinálnak ilyeneket.

2018. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le tudnád írni hogy mit szeretnél kérdezni? Hátha másodjára jobban sikerül :)
2018. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!