Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálja a kutya?

Ezt miért csinálja a kutya?

Figyelt kérdés

A kutyám soha nem ugat. Most viszont, ahogy aludt mellettem a fekhelyén, hirtelen felugrott, és nagyon dühösen elkezdett ugatni, az ablakot bámulva. Odanéztem, nem volt ott semmi, és különben is be volt húzva a sötétítő függöny. Ablak is csukva, és a másodikon lakunk, tehát nem is láthatott semmit. Arra gondoltam, hogy esetleg rosszat álmodott? Régen az idegen macskákra ugatott ilyen dühösen a kertben. Mióta lakásba költöztünk, néhányszor már előfordult ilyen viselkedés nála, de nagyon ritkán. Mindig álmából riadt fel, és mindig így néz ilyenkor maga elé.

Szerintem rosszat álmodott. De az a furcsa, hogy már nyilvánvalóan ébren van olyankor, én is már beszélek hozzá és simogatom, de még akkor is ugat tovább egy darabig. Most nagyon stresszes volt, lefeküdt és abbahagyta az ugatást, de még mindig meredten bámulta az ablakot, és nagyon vert a szíve. Aggódnom kellene?



2018. márc. 28. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Ők nem tudják hogy az álmok nem valóságosak :)
2018. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha már felébredt, akkor csak "rájön", hogy nem valódi volt, vagy nem?
2018. márc. 28. 18:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Pl. ha azt álmodja, hogy lát egy idegen cicát a kerítésen szaladni, de ahogy felébred, rögtön észreveszi hogy itt nincs is kerítés és a macska szaga sem érződik. (csak a saját cicáé esetleg)
2018. márc. 28. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet álmodott valamit igen. Vagy az is lehet, hogy hallott valamit, vagy érzett valamit, amit te nem. Miután sokkal jobban hallanak, így nem kizárt, hogy valami furcsa számára zavaró zajt, vagy lépteket hallott kintről
2018. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is szokott ilyeneket csinálni sőt van olyan is amikor mintha követne valamit a szemével és van,hogy morogja is a "semmit" utána olvastam is és azt írták,hogy lehet hogy látják a szellemeket:) de szerintem ez kizárt! Mivel előttem is leírták sokkal jobbak az érzékszerveik ezért láthat egy kis bogarat,stb.
2018. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!