Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik legyen az 5 fajta közül?

Melyik legyen az 5 fajta közül?

Figyelt kérdés

Benti tartással keresek közepes méretű kutyát. Reggel fél óra séta, munka után egy órás bandázós séta a parkban. Játék, nevelés/tanítási idő még lenne plusz 1 óra. Kertesházban lakunk, szóval ha otthon vagyunk, ki tudjuk engedni.


Mindenképpen fajtatiszta kutyát keresünk mert mindketten elsőkutyások vagyunk a feleségemmel és van egy 6 éves kisfiunk.


Szóval kezdőknek ajánlott, könnyen kezelhető, kedves, családikutyát szeretnénk. Ne legyen nagy szőrzetápolási igénye és rövid vagy maximum félhosszú szőrű legyen. A későbbiekben szeretnénk majd macskát is.


Eddig amikre gondoltunk:

Uszkár, angol springer spániel, cocker spániel, pumi és shetlandi juhászkutya



2018. márc. 28. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Beagle.... Tudom nincs a választások között de jobban járnátok vele mint bármelyikkel a felsoroltak közzül.
2018. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A beagle-el járnak a legrosszabbul ezt látatlanban is garantálom...
2018. ápr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a törpe vagy a közép uszkár a legjobb. Az uszkárnak nem hullik a szőre viszont elég sokat kell fésülni. Nagyon könnyen tanítható. Nekem uszkárom van és nagyon okos, aranyos :D
2018. ápr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!