Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen fajtájú kutyusa van?

Kinek milyen fajtájú kutyusa van?

Figyelt kérdés
Törzskönyves vagy nem?
2018. márc. 31. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Labrador retriever, törzskönyves.
2018. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
55%
nekem egy skot juhasz kiskutyam van most 4 honapos es 6 hetesen kaptam nagyon aranyos szimat a neve
2018. márc. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
45%

Nemetjuhasz, nincs tk

Mini yorki, nincs tk

Golden retriever, nincs tk

Amstaff, nincs tk


A nemet juhasz az ocseme, a golden retriever a novereme, amstaff a baratome, yorkie az enyem. A nagyok kinti kutyak a yorkie bent lakik az en szobamban, nem is lehet oket osszeengedni, mert az enyem igencsak pofatlan a nagyokkal szemben:D

Na de nem ez volt a kerdes, ugyhogybocsi.

2018. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

Bichon havanese, nincs törzskönyve. Szégyen, nem szégyen, tinikorom első éveiben én még nem voltam tisztában ezzel a szaporító-tenyésztő dologgal. Édesanyám szintén, így lett hát ő. Szerencsére eddig "csak" allergiás, más komolyabb baja nincs. 7 éves kan és imádom.


Black and tan színű shiba inu kutyusom viszont egy felelősségteljesen megválasztott kennelből van,tehát törzskönyves :) 5 hónapos kan.

2018. ápr. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

tacskó a szomszádtol.

meg vmi óriásira nőtt keverék szintén az egyik szomszédtól, ő csak éjjelre van elengedve hogy őrizze a házat, amikor a tacsi elvan zárva, ert nagyon goromba. kezelhető, de már egyszer eltörte a lábát a kicsinek így külön vannak.


ismerőseim körében még van: németjuhász, francia bulldog, pitbull (ő tk-s) meg menhelyes keverékek

anyukáméknak rottijuk van, ő is tk-s

2018. ápr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért az elég nagy pofátlanság, hogy mindenki le lett pontozva, akinek nem törzskönyves a kutyája. Csak a #11-es válasza a hasznos..


Melyik sznob nyomogatja a pirosat ész nélkül?


Segítek: a kézjelek jelentése: hasznos, félig hasznos, nem hasznos a válasz.


Kinek milyen kutyája van: ez egy abszolút szubjektív kérdés, tehát minden rá érkező válasz tulajdonképpen hasznos. Vagy van itt valaki aki jobban tudja, hogy egy-egy kommentelőnek milyen kutyája van? Vicc az egész..

2018. ápr. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a zöld kéz!

De azert helyesbitek tk nelkul csak fajta jellegu amivel nincs baj ha nem szapitol vetted.

2018. ápr. 2. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!