Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vizsla jó választás lenne?

A vizsla jó választás lenne?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék, akivel lehet sokat játszani, labdázni, együtt lenni. Sétálni az erdőbe, mert nagy természetjáró vagyok. Lehessen tanítgatni könnyedén, szóval trükkökre, és ne unja meg egy hamar a játékot, sétákat, tanulást. Van nagy kert, szóval kint tartanám, de télen beengedném, meg néha bejöhetne a házba. És, legyen hűséges a gazdájához. Viszont azt hallottam, a vizsla tud elég makacs is lenni, ez mit jelent? A vizslára mennyire illenek ezek a tulajdonságok?
2010. jún. 11. 14:52
1 2
 11/11 RastaMama ***** válasza:

[link]


Persze, meg lehet érteni a te indokaidat is. Teljesen.

De az biztos, hogy egy nem feltétlen fiatal, hanem már növendék kutya is hozzád tud szokni 100%-ig. Tehát egy éves kora előtt még szinte teljesen mindegy-szerintem utána is, hiszen nagyon alkalmazkodóak.

És azt a szeretetet és ragaszkodást, amit egy örökbefogadott kutya tud adni, nem pótolja senki.

Nem bántam meg, hogy megvettem az én vizsim, de ha annakidején már tudtam volna azt, ami most, akkor örökbefogadtam volna én is.

Ha mégis a kölyökvásárlás mellett döntesz, akkor figyelj és vigyázz nagyon. Rengeteg a lelkiismeretlen szaporító. El sem hinnéd, hogy mennyi. Mi is belefutottunk :( Ittuk/isszuk is a levét :(

Szóval más hibájából tanulj, legyél körültekintőbb.

Ha érdekelnek még tippek akkor esetleg mailben szívesen segítek.

2010. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!