Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a vélemények, tapasztalato...

Mik a vélemények, tapasztalatok a Haskyrol?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem és tapasztalatom hogy nincs olyan hogy "hasky" ellenben van olyan hogy husky ami egy kemény, makacs munkakutya aminek kell a napi 10-20 km futás és egy olyan következetes ember nevelése és türelme akiben van annyi hogy utána néz mi is a kutyafajta neve pontosan.
2018. ápr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
2018. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kotekedest kértem, javítja a telom és elkuldte mire észre vettem...
2018. ápr. 1. 21:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Okos, de öntörvényű, makacs kutyák. Következetes, határozott gazdát igényelnek. És magas kerítést, mert hírhedt szabadulóművészek. Hatalmas a mozgásigényük, és (főleg) vedléskor elárasszák szőrrel a lakást ;)
2018. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Husky csak és kizárólag annak való, akinek volt már kemény fajtája, tudott már nevelni erős habitusú kutyát, tisztában van a huskyk minden 'negatívumával' ÉS sportkutyának szánja.
2018. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Eddig Pincsi jellegű keverékem volt, egy Amstaffom és egy Kaukázusim.

A nevelés menni fog.

Kinti benti kutya lesz és a mozgást is megoldom.

Személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi ☺️

2018. ápr. 2. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!