Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja ettől a...

Lehet valami baja ettől a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy fogalmazzak finoman.. Azt vettem észre ma reggel a kutyámon, aki fél éves, hogy kint van a kis kukacának a vége..Mikor sétáltunk és hoztam fel ölbe most este, akkor láttam hogy még mindig ugyanúgy kint van és piszkos is lett. Volt már sok kutyám,de ilyet még nem láttam. Ez mitől lehet?
2018. ápr. 1. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer azt mondta az állatorvos, a fiatal kutyáknak még nem eléggé erős ott az izom. Semmi gond vele. Amúgy is megtisztítja magának. Te ne nyúlkálj hozzá.
2018. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok hozzá érni, nehogy fájjon neki. Köszönöm a választ, megnyugtattál.
2018. ápr. 1. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen tényleg elő fordulhat. Azonban mégiscsak hozzá kérne érned. Sajnos, ha belemegy a kosz ugyanúgy begyulladhat mint az embernél. Nedves rongyal meg kell tisztítani. Ha folyamatosan kint van (pl. tényleg egész nap) az nem normális, abban az esetben fel kell keresni az állatorvost.
2018. ápr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tényleg tisztítsd meg neki,nehogy bevigye a koszt és fertőzés legyen a vége. Anennyiben egésznap 0-24 kint van keresd fel az orvost.
2018. ápr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!