Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi van? Ez a vége?

Most mi van? Ez a vége?

Figyelt kérdés

Előre mondom hogy igazából nem egy kérdés, csak muszáj kiírnom magamból mert megőrülök.

Szóval anya el akarja adni a kutyánk. Pl olyan okok miatt mint: nyáron nem tudjuk hogy megoldani (a szüleim elváltak és amikor apukámnál vagyunk sokszor megyünk ki nagymamámhoz. Na ott van egy kutya de életébe nem látott mást a családomon és az állatorvoson kívül) apánál hagyni sem jó. Folyton csak ezt látom hogy szenved (persze itthon nem).

Utálom hogy ez a helyzet. Meg tudom anyámat érteni, de összeomlok ha bennem tudatosul hogy lesz egy pillanat ami után soha nem látom. És mint kb 1órája megtudtam pénteken jönnek is “megnézni”. Hát amikor közölte velem átszaladt rajtam minden, de nem adhattam ki.. előtte nem akarom. Nem vagyok perpillanat vele jóba (gondolom azért engem is megértetek legalább egy picit).

Amióta az eszemet tudom egy kutya volt az álmom. Ez 2017. augusztus 26-án meg is valósult. De most összetörtem. Azt akarom hogy ez az időpont sose jöjjön el. Nem is akarok pénteken itthon lenni de végül is “le kéne csekkolnom” az embert.

Az hogy már most elveszítem.... életem legrosszabb érzése


Ha elolvastad köszönöm. Igaz semmi értelme nem volt, de egy kicsit segített.❤️


2018. ápr. 4. 20:08
 1/8 anonim válasza:
85%
Nem kotekedesbol,de minek kellett szegeny kutya,ha most meg nem kell?
2018. ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nyáron mit nem tudtok megoldani? Nem is értem ezt az egészet. Ki vette neked kutyát? Miért akarja anyud most odaadni?

Nagymamádhoz miért nem viheted a kutyát, amikor ott vagy nála? Ha már úgyis van ott egy kutya.

Én ismerek egy családot, ahol elváltak a szülők. Felváltva vannak a gyerekek hol az apjuknál, hol az anyjuknál. A gyerekek a "gazdik". Ahol ők vannak, ott a kutya is. Kétlaki életet él a kutya a gyerekekkel együtt. Évek óta működik.

2018. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagymama azért nem játszik, mert nem volt egyáltalán szocializálva. Azaz bármit csinál a kutyánk a másik rámorog és a miénk lesz lecseszve és kiküldve.


Azért kellett kutya, mert mindenki beleegyezett. Ők is adták a jópofit hogy oda majd lehet vinni, milyen jó lesz. Én hülye be is dőltem ennek. Egy idióta voltam tudom, de nem tudjuk visszafordítani ezért nem kérek lecseszést (tudom hogy nem annak szántátok... vagyis reménykedem hogy tényleg így van mindegy). Már megszerettem mindennél jobban. Az sem segít ha elmondja valaki hogy hol hibáztunk, mert pontosan tudom.

Köszönöm a válaszokat🙂

2018. ápr. 4. 20:44
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt szocializálva... Hát akkor vigyétek emberek közé, akár kapásból a nagymamához és szoktassátok hozzá, hogy nem csak ti lehettek körülötte. Szerintem azzal, hogy megvettétek a kutyát, vállaltátok a vele járó kompromisszumokat is, pl. hogy ha nem tudjátok megoldani az etetését (szomszéd átmegy, megeteti) utazások alkalmával, akkor bizony magatokkal kell vinni (vagy nem elutazni).


A folyton csak szenved az mire vonatkozik? Amikor otthon vagytok akkor sem foglalkoztok vele?

2018. ápr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, most olvasom hogy a nagymamátok kutyája nem volt szocializálva. Egy kicsit zavarosan fogalmaztad meg, de értem már. Akkor viszont a nagymamátok kutyáját kell hozzászoktatni a ti kutyátokhoz. Ha titeket megtűr, akkor a kutyátok is meg fogja tűrni, csak hozzá kell szoknia, hogy ő is a családhoz tartozik.
2018. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha rendesen foglalkozol a kutyával, ellátod én a helyedben biztos kiverném a hisztit. Hogy gondolják mégis, hogy eladják? A Nagymamás időszak alatt akkor vigyétek panzió, az istenit... Komolyan ilyen műproblémák miatt akarjátok elpasszolni a kutyát? Ha neveletlen és ez zavarja őket, akkor neveld meg.


Milyen fajta kutya?

2018. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de ha ilyen kifogásokkal állnak hozzá, jobb lesz a kutyának ha eladjátok. Őszintén szólva a szüleid felelőtlen taplók és emiatt lehet hogy megsínylené a kutya
2018. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező?
2018. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!